reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początkowe objawy ciąży

Hankaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2019
Postów
4 668
Dziewczyny czy na początku ciąży 4-5 tydzień.. ból tępy kłujący z prawego boku jest normalny? Nie boli cały czas ale często kłuje promieniując do biodra
 
reklama
Dziewczyny czy na początku ciąży 4-5 tydzień.. ból tępy kłujący z prawego boku jest normalny? Nie boli cały czas ale często kłuje promieniując do biodra
Ja miewałam podobne bóle, wręcz nawet się budziłam w nocy z bólu. I wszystko było okej, ale konsultowałam to z lekarzem i byłam pod kontrolą. Wg mnie najlepiej skontaktować się z lekarzem i zweryfikować czy u Ciebie po prostu „tak ma być” czy coś się dzieje. Lekarz wykluczy np ciążę pozamaciczną.
 
Ja miewałam podobne bóle, wręcz nawet się budziłam w nocy z bólu. I wszystko było okej, ale konsultowałam to z lekarzem i byłam pod kontrolą. Wg mnie najlepiej skontaktować się z lekarzem i zweryfikować czy u Ciebie po prostu „tak ma być” czy coś się dzieje. Lekarz wykluczy np ciążę pozamaciczną.
Lekarz stwierdził że mogą być takie bóle. Wizytę mam za dwa tygodnie
 
Chyba muszę się opanować i czekać. Myślę że jeśli byłaby to CP to dawałaby jakieś znaki.
ale czemu od razu myslisz o CP?
To ze masz taki objaw moze byc również dobrze atak rwy kulszowej. Nie musi to być przez ciaze. A za dwa tygodnie bedziesz wtedy wiedziala czy ciaza sie rozwija dobrze. Nie wmawiaj czegoś sobie. Lekarz stwierdził że możesz mieć taki objaw wiec przyjmij to do wiadomości i oddychaj glęboko. Cierpliwie czekaj na wizytę.
 
Do góry