reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

początkująca

Dołączył(a)
3 Kwiecień 2007
Postów
7
Witam Mam Na Imię Monika Jestem Mamą Moich Kochanych Córeczek 10- Letniej Dominika I 1,5 Rocznej Hani ;-) Narazie To Tyle Pozdrawiam
 
reklama
Hej, Monia. :happy: My się przenioslyśmy na inne forum (musisz wpasać adres bez spacji bo tu nie wchodzą linki "www. grudniowemamusie2005 .fora.pl" ). Napisz w wątku "przedstaw się" i po jakimś czasie damy Ci dostęp do pozostałych wątków. Teraz będą Święta więc pewnie nie bedziemy tam za dużo zaglądać. ;-)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!! :-D
 
Hej.Mam teraz troche mniej czasu;-)ale nie jest zle,Marta zlote dziecko, noce przesypia w dzien tez jest spokojna a Natalka tylko chce na polko to gonie za nia z wozkiem.Nie planowalam az tak malej roznicy;-)ale w sumie fajnie wyszlo:-D:eek:a pamietam jak mowilas,ze bedziesz miec lozko pietrowe bo planujesz szybko drugie dziecko:-D;-)Dwa lata siedze w domu, od wrzesnia wracam..
 
A może by tak Skakanka do nas na forum dołączyła??
Natalko ściągnij ją do nas :)

Pozdrawiam
 
reklama
Natalia nr gg mam taki sam. Dor dzięki za zaproszenie:-)
Piszę dopiero dziś bo Natalka się rozchorowała:-(wymioty i biegunka, trzy dni, dziś już jest dużo lepiej i dochodzi do siebie.Ja też prawie nic nie jadłam z nerwów:no:W sumie to pierwszy raz ją tak dopadło dlatego też ja to pewnie tak przeżyłam:dry:
 
reklama
Do góry