nadziejanamamew2021
Początkująca w BB
Czy jest może tutaj któraś pani, ktora zaszła w ciążę po niezabezpieczonym stosunku w dni niepłodne?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Bardzo na to liczęGdyby tak było to nie było by tyle wpadek
Autorka pytała czy są szanse więc odpowiadam że szanse są
jak to mówią 50 na 50
![]()
Zaszłam w ciążę ze stosunku w 8dc przy cyklach 30-dniowych. Teoretycznie powinien to być dzień niepłodny.
Rozumiem twoj punkt widzenia.Jest XXI wiek, takie metody jak tabletki - o ile są dobrze stosowane a stosujący chociażby przeczytał ulotkę - dają pewność nie zajścia w ciążę.
Inne metody jak spirala hormonalna itp również są skuteczne.
Odmawianie sobie seksu w dni płodne kiedy libido jest największe jest dla mnie nieporozumieniem w naszych czasach - to nie są przecież 2-3 dni kiedy z seksu się rezygnuje a prawie pół miesiąca (okres + płodne)?
Każdy robi jak uważa. Jestem w grupie NPR i jest tam grom kobiet ktore z powodzeniem stosują te metody nawet od 40 lat.
Nie ma metody niezawodnej, chyba, ze zabieg
Na FB NPR- naturalne planowanie rodziny.
Ja sie uczyłam ponad 20 lat temu, z książeczki i od instruktora. Teraz bazuje na metodach rotzera.
Znajdziesz tu Link do: Metoda Rötzera - INER
A ja bym powiedziała że szanse są duże plemniki żyją do 7 dni jeśli w tym czasie wystąpiła owu to będzie ciąża.Jeszcze mam jedno pytanko. Jeśli stosunek niezabezpieczony odbył się 19 lipca, a dni płodne zaczęły się od 25 lipca to jest szansa, że plemniki "przeżyły"?