reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poczęcie w dni niepłodne

reklama
Rozwiązanie
Gdyby tak było to nie było by tyle wpadek
😂 Autorka pytała czy są szanse więc odpowiadam że szanse są :) jak to mówią 50 na 50:)
Bardzo na to liczę :) jestem strasznie niecierpliwym człowiekiem chociaż ostatnio ciut wyluzowałam. A dziś miałam sen, że miałam pozytywny wynik testu ciążowego i był na tyle realistyczny, że jak się obudziłam to nadal w to wierzyłam haha. I nie powiem, bo w śnie było to super uczucie. Wiem głupie jest przezywaniw snów ale tak już mam. 😂 Na razie okres spóźniony i nie czuję, żebym miała dostać, a zawsze przed czuję. Dam mu jeszcze chwilę i zrobię test.
Nie da sie zajść w ciaze w dni nie płodne. Mozna jedynie źle rozpoznać kiedy rozpoczyna sie okres niepłodny i wtedy na skutek pomyłki w interpretacji jest to mozliwe. Zarówno po owulacji jak i przed. A nawet pary nie planujące potomstwa powinne dla pewności zrezygnowac ze wspołżycia w pierwszej fazie cyklu.
 
U mnie w tym cyklu zdarzyło się tak, ze po biochemicznej w maju kompletnie w następnym cyklu nie zauważyłam żebym miała dni płodne, zawsze co miesiąc miałam śluz przezroczysty i dosyć sporo go bylo, a po biochemicznej miałam ciagle wrażenie, ze jest sucho. byłam pewna, ze ten cykl nie będzie owocny i może nie było owu, ale dzień przed @ zrobiłam test i dwie grube kreski. 😊
 
reklama
reklama
Do góry