reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poczekalnia do albumu zamknietego

reklama
No to ja zaryzykuje. Wiem ,ze mam mało postów ale co tam może mnie kijem nie pogonią.;-)

Hymm, khymm

Prośba do Adminki


Zwracam się z uprzejma prośbą o udzielenie mi dostępu do wątku zamkniętego.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z góry dziękuje.


Samara:laugh2::rolleyes2::oo2:
 
No to ja zaryzykuje. Wiem ,ze mam mało postów ale co tam może mnie kijem nie pogonią.;-)

Hymm, khymm

Prośba do Adminki


Zwracam się z uprzejma prośbą o udzielenie mi dostępu do wątku zamkniętego.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z góry dziękuje.


Samara:laugh2::rolleyes2::oo2:

Samara zasady dostepu do wątku zamknietego są opisane w regulaminie podforum CZERWIEC 2009 :D
 
w zwiazku z sytuacja jaka zaistniała podjełam decyzje o zmianie w regulaminie od dnia dzisiejszego o dostepie do zamknietego bedzie decydował ogół naszego podforum prosze prośbe o dostep do zamknietego umieszczać w poczekalni po otrzymaniu aprobaty od wiekszosci bede podejmowała dalsze kroki ...

:sorry2::oo2: :confused: chyba czegoś tu nie rozumiem :oo::eek::baffled:
 
reklama
:sorry2::oo2: :confused: chyba czegoś tu nie rozumiem :oo::eek::baffled:

oto caly punkt dotyczacy udzielania dostepu do wątku zamknietego :)
5. Do wątku zamknietego gdzie umieszczone są działy galeria brzuszków ,fotki, fotyi foteczki dostep dostaje sie po napisaniu conajmiej 100 postów na Czerwcu 2009 i udowodnieniu ze rzeczywiście jest się mamusia z datą porodu na czerwiec(zdjecie z usg, brzuszka itp..) Jezeli uzytkowniczka nie przedstawi dowodu a dostała dostęp dzieki oszustwie zostaje automatycznie usunięta...Nastapiła zmiana prosze o przeczytanie poniżej

w zwiazku z sytuacja jaka zaistniała podjełam decyzje o zmianie w regulaminie od dnia dzisiejszego o dostepie do zamknietego bedzie decydował ogół naszego podforum prosze prośbe o dostep do zamknietego umieszczać w poczekalni po otrzymaniu aprobaty od wiekszosci bede podejmowała dalsze kroki ...
 
Do góry