reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poczekalnia do albumu zamknietego

Kasia Irlandka

10/2006 06/2009 :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2007
Postów
3 476
Miasto
Gdzies, lecz nie wiadomo gdzie
Nowy watek powstal by zrobic miejsce kandydatkom do watku zamknietego do udowodnienia stanu blogoslawionego.
Jak mowi pkt 5 regulaminu Czerwcowek : 5. Do wątku zamknietego gdzie umieszczone są działy galeria brzuszków ,fotki, fotyi foteczki dostep dostaje sie po napisaniu conajmiej 25 postów na Czerwcu 2009 i udowodnieniu ze rzeczywiście jest się mamusia z datą porodu na czerwiec(zdjecie z usg, brzuszka itp..) Jezeli uzytkowniczka nie przedstawi dowodu a dostała dostęp dzieki oszustwie zostaje automatycznie usunięta.. Tak wiec wlasnie tu jest miejsce do wklejenia swojego usg z widoczna data porodu.
 
reklama
Hej,
Chciałabym się zapisać do wątku zamkniętego, ale niestety na żadnym USG nie mam daty porodu :-( Czy wystarczy takie, gdzie będzie data zrobienia i wiek ciąży? Mam też zdjecia z brzuszkiem ;-)

Jak to wystarczy, to gdzie i jak mam te zdjecia wstawić, bo nigdy tego nie robiłam...
 
Ollutka - to co masz powinno wystarczyc. Usg mozesz wkleic wlasnie w tym watku, po to on zostal stworzony. a jak??
sa 2 drogi - albo jako zalacznik, albo uzywajac programow zewnetrznych - fotosik, albo image shack - tam wklejasz zdjecie i ten program generuje ci adres do wklejenia w odpowiedzi.
 
Kasiu, dzięki bardzo za pomoc.

W załączniku fotki - USG z 6TC i brzuszek sprzed 2 tyg (czyli 20TC). Teraz muszę czekać aż mnie administrator doda?

Fasolka 6TC.jpg

Brzuszek 20TC.jpg
 
Wiem wiem, czytam i się dopisuję regularnie :)

Jak bedę miała dostęp do zamkniętego albumu to więcej fotek wstawię :bo lubię mój brzusio
 
reklama
Irka najpierw założyła watek lutowy potem przeniosła sie na majowy a wczesniej załozyła wątek żegnaj syneczku najgorszy jest fakt jak ludzie potrafia być bezlitośni i żerować na ludziach dobrej woli...
 
Do góry