reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poczytajki

myszowa

poczatkujacy
Dołączył(a)
18 Listopad 2008
Postów
3
Miasto
usa, wa
Kochani,
Tak jak i Wy nie mieszkam w Polsce. Los czy wybor chyba jedno i dugie. Przyjechalismy z jednym dzieckiem potem urodzilo sie jeszcze dwoje. DZieci sa dwujezyczne jak jednak wiadomo nie jest latwo utzymac ojczysty jezyk. Na szczesie mamy tutaj wspaniala szkole polska, do ktorej uczeszczaja nasze starsze maluchy, ale widze, ze to nie wszystko. Dlatego tez zaczelam prowadzic zajecia w bibliotece publicznej story time. Czytam i bawie sie z maluchami po polsku. Zaczelam nawet prowadzic blog www.polishstorytime.blogspot.com. No i wlasnie tak sobie mysle Kochani, ze jest wiele rzeczy, o ktorych by bylo warto pisac np. gdzie w innych krajach dostac polskie kiazki ?
Pozdrawiam :-)
Asia
 
reklama
Asiu u mnie problem nie jest taki duży, mieszkam na obrzeżach Aten, w centrum mam kilka księgarni polskich, w jednej z nich naprawdę duży wybór książek i dla dziecka i dla mnie,ew.na zamówienie.Ceny czasem są zawyżone,ale to normalne,niestety.Czasem ratuję się allegro,mam sprawdzonych sprzedawców, a czasem ratuje rodzina i robi paczuszkę z zamówieniem :D
Są też księgarnie internetowe ;)
 
Do góry