reklama

Pod namiot z dwulatkiem???

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Agnexx, 2 Sierpień 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

Mam pytanie: czy któraś z mam była z 2,5 letnim dzieckiem na wakacjach pod namiotem ???
    Mam okazję wyjechać na najbliższy długi weekend i nie wiem, na co powinnam zwrócić uwagę i jak się dokładnie przygotować. Może, któraś z mam mi pomoże? :)

2. Agnexx

Agnexx Gość

Byłam na biwaku z dziećmi, ale dwulatek spał w domku na działce. Za to dla siedmiolatka spanie w namiocie było wielką frajdą. Polecam. :laugh:

3. reklama
  4. marianeczka

marianeczka persona non grata

ja nie bylam nigdzie z dwulatkiem, bo go nie mam. tytus ma cztery miesiace. :) ale za rok na pewno pojedziemy pod namiot. dla dzieciakow sprzedaja spiwory na zamowienie. my na pewno kupimy taki puchowy i nie widze zadnych innych przeciwskazan.
    milego wyjazdu
    m

5. Agnexx

Agnexx Gość

Ja już dzisiaj myśłę o wyjeździe pod namiot na wakacje w przyszłym roku. Ale tym razem wszyscy byśmy nocowali w namiocie. Mam nadzieję, że ten przyszłoroczny wyjazd będzie tak samo udany, jak ten w tym roku. :)

6. Goga

Goga Fan(ka)

Ja byłam pod namiotem z dwulatkiem!! Wprawdzie wątek nieco starawy, ale Agnexx piszesz, że chcesz na przyszły rok, więc mam nadzieję, że jeszcze tu zajrzysz...
    Synek miał 2 lata i 3 miesiące, kiedy pojechaliśmy do Estonii pod namiot. Część noclegów na kempingach, potem (ze względu na bardzo niską temp.) w drewnianych domkach. Mycie w misce, gotowanie na kuchence gazowej - maly po roku znakomicie to pamięta i ciągle wspomina. Jak chcesz jeszcze jakieś informacje, to się polecam :)

7. ruda

ruda Gość

Agnexx- kiedy jechaliśmy z Naszym synem pod namiot miał 4 lata. Byliśmy nad jeziorem wraz ze znajomymi, tak więc bylo 5 dzieciaczków. Oczy mieliśmy dookoła głowy. Wszystko było super, dzieciaki szalały do nocy. Jednak dla syna koleżanki te wakacje skończyły się smutno. Mały wpadł po pozostałościach do ogniska, ktore ktoś rozpalil dzień wcześniej i nie zagasil. Chwila nieuwagi i niestety z mały jechalismy już do szpitala :(. Radzę Ci bardzo uważać, jak wiesz dobrze dzieci są ciekawskie. My jednak my w tym roku znowu planujemy namiot lub żagle. Życzę Ci spokojnych wakacji.

Pozdrawiam

8. loli

loli Fanka BB :)

Byliśmy z synkiem pierwszy raz pod namiotem jak miał 10 miesiecy, bylismy nad naszym plskim morzem , tyle ze pogoda nam sie udała ,był upał.Drugi raz był majac 2 latka w chorwacji pod namiotem a jak miał trzy znowu polskie morze , ale tym razem było deszczowo i zimno ale i tak fajnie.

Poleć forum