reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podawanie leku Espumisan

Dołączył(a)
4 Sierpień 2017
Postów
14
Witajcie Mamusię:)
Na do Was pytanie odnośnie Espumisanu, troche może głupie, więc wybaczcie mi:-) :)Mój 8 tygodniowy synek ma ostatnio problem z puszczanie bączków. Pręży się, wygina, czasem popłakuje zwłaszcza nad ranem. Mieszkamy za granicą, ale od koleżanki z Polski mam kropelki, jej siostra podawała maluszków i pomagały. Nie wiem tylko czy podawała sama czy może lekarz jej polecił. Wiem, że to lek bez recepty, ale czy Wy również kupowalyście je same? Czy u Was były skuteczne? Nie mogę spytać o to lekarza, ponieważ tu nie ma Espumisanu a czułabym się pewniej gdyby ktoś jeszcze potwierdził jego podawanie maluszkowi. W ulotce jest, że można go podawać dłuższy czas, ale jak długo go dawałyście? Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam:)
 
reklama
Ja dla swojej dawałam infacol i pomagał szybciej i lepiej niż espumisan ;) dawałam jej przed każdym posiłkiem i nawet kolek mi nigdy nie miała
 
Ja miałam ten sam problem lekarz powiedział żeby zacząć podawać Dicoflor to też kropelki 5 kropel dziennie. Na drugi dzień synek nie miał problemu ani z kupką ani z gazami. Chodz wcześniej aż sie robił bordowy tak chciał ale nie mógł. To są krople probiotyczne które pomagają przygotować jelitą do posiłków stałych. Polecam
Zapraszam na nowego bloga www.pomalowanazyciem.wordpress.com
 
Do góry