reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podążając za swoją pasją :)

lilija

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2015
Postów
2 541
To wątek w którym, nie bójmy sie tego słowa, chwalimy sie naszymi zdolnościami, dzielimy pasją, wspieramy i motywujemy do dalszej pracy .

Let's begin :-)


To może zacznę na rozruszanie wątku ;). Moją pasją od kiedy pamietam jest rysowanie. Nigdy nie miałam szczęścia uczyc sie w tym kierunku od specjalistów, nie mniej jednak uważam,że całkiem nieźle sama wyćwiczyłam tą zdolność.
Może jako pierwszy pokażę rysunek z mojego avatara:
9 (1).jpg
Jest to jeden z moich najlepszych rysunków. Pomysł zgapiłam z internetu, wykonałam jednak samodzielnie.
 

Załączniki

  • 9 (1).jpg
    9 (1).jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 225
Ostatnia edycja:
reklama
lilija - to zależy. Jak zaczynałam, to raczej nie szalałam z włóczkami, tylko brałam te tańsze, żeby móc ćwiczyć, potem z biegiem czasu nie mam pohamowania... jak widze jakąś włóczkę i podoba mi się to kupuję, w efekcie w zeszłym roku wydałam chyba lekko 500zł na włóczki, ale większość mi teraz leży, więc nowych nie kupuję, a jak chcę coś zrobić to próbuję z tego co mam. Może dzisiaj skończę sweter dla młodego, bo został mi tylko dekolt do wykończenia, ale leży już tak chyba 3 tygodnie, bo nie mam siły robić, a chciałam mu też węża strzelić do zabawy, tylko tak jak mówię... chęci ostatnio brak.
 
A to jakieś konkretne włóczki kupujesz? Pewnie są grubości jakieś tak? A te "robótki" którymi sie robi ile kosztują?
 
reklama
nie rozumiem... chodzi Ci o wzory?? ściągam za darmo z neta. A włóczka to nie tylko grubość, ale też skład, nie raz lepiej wymacać, czy nie gryzie... włóczka z czystej wełny jest najdroższa. Najtańszy jest akryl - ale czasem wcale nie gorszy. Do zabawek jest świetny.
 
Do góry