reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży

Dołączył(a)
28 Kwiecień 2015
Postów
4
Hej nie dawno pisałam że jestem w ciąży cieszę się ogromnie bo to 6 tydz i jest serduszko.W piątek 5 czerwca godz 15:00
będąc w toalecie zauważyłam u siebie śluz podbarwiony na ciemno .Natychmiast dzwoniłam do mojego ginekologa do przychodni ale nr był zajęty więc szybko pojechałam z mężem do szpitala.Po przybyciu na miejscu pan ginekolog zastępca ordynatora zbadał mnie zrobił usg dopochwowe i pow że wszystko jest w porządku ciąża rozwija się prawidłowo serduszko jest.
Zostawił mnie na obserwacji leżałam do środy 10 czerwca.Przez te dni leżakowania w szpitalu pojawiał się umnie śluz najpierw jasno różowy potem taki jakby kremowy i tak na okrągło się to pojawia do teraz.
Biorę luteinę dopochwowo i kwas foliowy a mimo to dalej się to pojawia.W szpitalu mnie poinformowano że to jeszcze przez kilka dni może się pojawiać ale mam się tym nie martwić bo kobiety czasem w ciąży mają normalne miesiączki a ja mam tak jakby takie upławy itp dbałam o siebie przed ciążą i teraz i takie coś złapałam.
16 czerwca mam wizytę u mojego ginekologa i się trochę stresuje.
 
reklama
Ja krwawiłam, plamilam non stop do 12tc .... Stres okropny ale wszystko ok teraz stuknal 27 tc i ciaza sie ładnie rozwija. Powodzenia. Przy tych plamieniach jadłam duphaston i nospe.
 
ja mam luteine 2 razy dziennie i kwas foliowy czuje się dobrze bardziej mi to jakieś upławy dziwne przypominało teraz już znowu nic nie zauważam ,odebrałam wypis ze szpitala wszystko w porządku ciąża się rozwija
 
U mnie w 6 tygodniu pojawiło się brązowe plamieniem pewnego dnia pojawiły się tam krwawe nitki, spanikowana pojechałam od razu do szpitala, lekarz zrobił usg powiedział że wszystko jest dobrze ,że się naczytałam na forach i naoglądałam programów typu moje 600 gram szczęścia. Następnego dnia dostałam bólów brzucha i silnego krwawienia, na tym samym oddziale inny lekarz stwierdził poronienie.
 
Do góry