reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzany prenatal duo. Czy ktos taki mial?

Kwiatuszek1!

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
157
Witam
Wlasnie otworzylam kolejne opakowanie prenatal duo i zastanawiam sie czy wszystko z tymi tabletkami jest ok? Sa bardzo metne i twarde ( we wszystkich listkach) Czy ktoras tak miala? Zjadlam ich troche w zyciu... Widzialam rowniez u kolezanek i wiem, ze zawsze byly krystalicznie zolte i zdecydowanie miekciejsze niz te moje. Myslicie, ze z nimi wszystko ok? Data waznosci do 2024.
 

Załączniki

  • IMG_20220726_093442.jpg
    IMG_20220726_093442.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 374
reklama
Moje są takie same. Też mnie to zdziwiło, ale sprawdziłam datę, listki są całe nie poprzerywane no i wszystkie w opakowaniu wyglądają tak samo.
 
Witam
Wlasnie otworzylam kolejne opakowanie prenatal duo i zastanawiam sie czy wszystko z tymi tabletkami jest ok? Sa bardzo metne i twarde ( we wszystkich listkach) Czy ktoras tak miala? Zjadlam ich troche w zyciu... Widzialam rowniez u kolezanek i wiem, ze zawsze byly krystalicznie zolte i zdecydowanie miekciejsze niz te moje. Myslicie, ze z nimi wszystko ok? Data waznosci do 2024.
Też mam takie i już zjadam trzecie opakowanie. Nawet w ulotce piszą, że mogą się różnič 🙂
 
Spróbuj odnaleźć firmę / produkt na Fejsie i wyślij im zapytanie Messengerem :)
Teraz wielu firmom zależy na kontakcie z klientem, tak więc obstawiam dzień/dwa i Ci odpiszą :)
 
Jestem teraz w trakcie drugiego opakowania, kupionego w odstępie czasowym od pierwszego. I w obu wyglądały tak samo jak na zdjęciu, ale trudno mi pisać o twardości i mętności. Moje są satynowe w dotyku.
 
reklama
Do góry