reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie ciąży, objawy, negatywny test

reklama
Chociaż naprawdę wolałabym zasypiac dziś z tą wiedzą.... czy możliwe aby te testy były negatywne gdy @ jak nie było tak nie ma :(
Hej witam dziś w 32dc, około 4 dzień spóźniona @, rano zrobiłam test.. To mój już 3ci test i pokazal blada kreskę po krótkiej chwili. Teraz mam stresa czemu taka blada skoro już po terminie @ załączam fotę, widać coś czy jednak mam zwidy 🤔
IMG_20210121_115918.jpg
 
reklama
Hej witam dziś w 32dc, około 4 dzień spóźniona @, rano zrobiłam test.. To mój już 3ci test i pokazal blada kreskę po krótkiej chwili. Teraz mam stresa czemu taka blada skoro już po terminie @ załączam fotę, widać coś czy jednak mam zwidy 🤔
Zobacz załącznik 1229427
Ja nic nie widzę, ale wiadomo to zdjęcie. Najlepiej jakbyś zrobiła betę. Kreska może być słaba, bo owulacja mogła się przesunąć. Daj znać, jak się sprawa potoczy. Życzę powodzenia 🙂
 
Do góry