reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie ciąży

Aaa_95

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2019
Postów
111
Witam wszystkich na forum,jestem tu nowa:)moje pytanie zapewne spotka się z licznym hejtem ale proszę o pomoc.
Od 10msc staramy się z mężem o dziecko obecnie ostatnia miesiączkę miałam 27.07 a teraz 24.08 powinnam dostać okresu lecz go nie mam (10dni opóźnienia). Średni cykl 29dni. Współczułam z mężem w dzień owulacji 10.08,potem w kolejnym tygodniu kilka dni pod rząd oraz w dzień kiedy miałam dostać miesiączkę.test ciążowy zrobiłam jakoś 3-4dni po terminie w którym miałam dostać miesiączkę wyszedł negatywny.do dziś nie mam okresu ,bolą mnie piersi, ciągnie w okolicach miednicy. Czy to możliwe że jestem w ciąży?narazie nie robię kolejnego testu bo nie chce się rozczarować ale gdyby to była ciąża wszelkie kalkulatory pokazują 2msc co według mnie jest nie realne by nie wykrył tego test.chyba jestem w ciąży urojonej.prosze o pomoc i wasze zdanie.
 
reklama
Dużo mi już pomoglyscie,do kolejnej wizyty tydzień a ja mam już wyniki pierwszych badań czy są one ok.jeden wynik jest na czerwono nie wiem czy mam się bać?!
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-09-07-20-30-26-793_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-09-07-20-30-26-793_com.android.chrome.png
    54,2 KB · Wyświetleń: 105
  • Screenshot_2019-09-07-20-30-34-353_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-09-07-20-30-34-353_com.android.chrome.png
    46,3 KB · Wyświetleń: 98
reklama
Do góry