reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie ciąży

Dołączył(a)
20 Listopad 2017
Postów
3
Witam. Z zapłodnienia wynika, że powinnam być w 2t i 3d ciąży.. Testu nie robiłam, czekam na miesiączkę. Odczuwam bol piersi, granatowe i bolące sutki, wzdęcia i gazy oraz bol w dole brzucha. Dodatkowo jestem bardzo senna... Czy możliwe że jestem w ciąży,?
 
reklama
Rozwiązanie
LoLuśka, nie bardzo rozumiem, jakiej rady od nas oczekujesz? Jeśli testy wychodzą niejasno, to idź na betę i po problemie... Testy mogą mieć różną czułość, stąd rozbieżność.
Witam. Z zapłodnienia wynika, że powinnam być w 2t i 3d ciąży.. Testu nie robiłam, czekam na miesiączkę. Odczuwam bol piersi, granatowe i bolące sutki, wzdęcia i gazy oraz bol w dole brzucha. Dodatkowo jestem bardzo senna... Czy możliwe że jestem w ciąży,?



Na test myślę odrobinke za wcześnie choć mogę się mylić, ale zawsze możesz zrobić bete i mieć jasność
 
Witam. Z zapłodnienia wynika, że powinnam być w 2t i 3d ciąży.. Testu nie robiłam, czekam na miesiączkę. Odczuwam bol piersi, granatowe i bolące sutki, wzdęcia i gazy oraz bol w dole brzucha. Dodatkowo jestem bardzo senna... Czy możliwe że jestem w ciąży,?
Objawy mogą, lecz nie muszą być związane z ciążą :) Trzeba zrobić test, chociaż przed spodziewaną miesiączką może wyjść jeszcze negatywny.
 
Nie za wcześnie na tyle objawów ? Zwykle jak ich tyle miałam to ciąży nie było, a miesiąc który był tym owocnym okazał się początkowo bezobjawowy... Zrób betę, my nie wróżki :)
 
Witam. Z zapłodnienia wynika, że powinnam być w 2t i 3d ciąży.. Testu nie robiłam, czekam na miesiączkę. Odczuwam bol piersi, granatowe i bolące sutki, wzdęcia i gazy oraz bol w dole brzucha. Dodatkowo jestem bardzo senna... Czy możliwe że jestem w ciąży,?

Gdybys byla w 2t ciazy to mialabys mniej wiecej teraz owulacje i dopiero w te ciaze bys zachodzila. Wiek ciazy liczy sie od ostatniej miesiaczki...
Zrob bete, bo “z zaplodnienia” to nic nie wynika [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Z zapłodnienia wynika, że powinnam być w 2t i 3d ciąży.. Testu nie robiłam, czekam na miesiączkę. Odczuwam bol piersi, granatowe i bolące sutki, wzdęcia i gazy oraz bol w dole brzucha. Dodatkowo jestem bardzo senna... Czy możliwe że jestem w ciąży,?


Hej, ja czulam ból w dole brzucha taki sam jak przed miesiączka, bylam pewna, że zaraz dostanę a koleżanka nalegala bym zrobiła test i taak, okazało się, że jestem w ciąży
 
reklama
Napisałam, że z zapłodnienia wynika iż po wpisaniu tutaj datyostatniej miesiączki i stosunku tak mi pokazało mniej więcej. Sama tego nie wiem.. Bardzo dziękuję, za tak liczne odpowiedzi, wiem, że nie jesteście wróżkami, ale potocznie stworzono to forum by można było się np. O to zapytać.
Jedna dziewczyna napisała, że na tyle objawów to za wcześnie, by może i właśnie dlatego tam pytam tylko o myślicie...
Myślę też że zrobię też wyniki na tarczyce.
PS. Jaka "siara" czy mi nie leci? Nie rozumiem.
 
Do góry