reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Podejrzenie kraniosynostozy u synka

gosiax5

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2020
Postów
1 868
Część. Mój synek miał kraniosynostozę strzałkową. Standardowe USG przezciemiączkowe główki nie pokaże czy szwy są zrośnięte. U dzieciaczka z podejrzeniem kranio należy wykonać USG szwów czaszkowych. Wtedy będzie wszystko jasne. My jesteśmy ze Śląska. Synek jest pod opieką prof. Larysza. Polecam. Najlepszy specjalista od kranio w Polsce. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania chętnie pomogę.
Czy ten lekarz wykonuje usg szwów ?
 
reklama
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2021
Postów
5
Czy ten lekarz wykonuje usg szwów ?
W Kangurze lekarzem wykonującym pełne badanie USG szwów czaszkowych jest radiolog Zbigniew Olczak. Profesor ma wizytach kontrolnych tez czasem przykłada głowice usg do głowy dziecka ale nie jest to pełne badanie wraz z opisem. My po pierwszej wizycie u Profesora mieliśmy zlecone badanie USG u dr. Olczaka.
 
Do góry