reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

podejrzenie niedroznosci przewodu pokarmowego

zatroskana mama

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witajcie! Na usg w 33 tygodniu ciazy pani ginekolog nie spodobaly sie jelita, za kilka dni powtorzyla badanie na lepszym sprzecie i stwierdzila, ze jelitka mojego dzieciatka sa rozdete. Poradzila udac do do pani doktor do Gdanska. Tak tez z mezem od razu zrobilismy. Pani doktor stwierdzila, ze widzi psozerzenie jelita grubego i ze trzeba obserwowac. Powiedziala o kilku opcjach, na jakie mamy byc przygotowani: zabieg, operacja a moze tylko lewatywa. W adnotacjach napisala o obserwacji w kierunku niedroznosci smolkowej, mechanicznej, ew. badania na mukowiscydoze (!). Bardzo sie przestraszylam i wlasciwie do dzisiaj (a jestem prawie w 36 tyg.) bardzo sie martwie. Wedlug niej nie ma sensu szukac szpitala w Gdansku, tylko rodzic u siebie (60 km od Gdanska), bo szpitale sa gotowe na takie operacje, a jak bedzie cos gorszego, to zawsze mozna dziecko przewiezc. W moim miescie slyszalam inne opinie. Nie wiem, co robic, na co sie nastawiac. Moze ktoras z Was spotkala sie z takim problemem, moze sama czegos takiego doswiadczyla? Mam w glowie najgorsze scenariusze, choc staram sie myslec pozytywnie. Za kilka dni znow jade na konsultacje do Gdanska, moze cos sie wyjasni...
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Forumowiczki,

reklama

demsik

Fanka BB :)
Miasto
wielkopolska
Rozwiązania
0
Bardzo Ci współczuję.Mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku;)Może skonsultujpodejrzenia Pani doktor z innym lekarzem.Zobaczysz co inny lekarz powie.A co do produ to takie maleństwo przewozić w razie czego tyle km od razu?Może nie głupie byłoby rodzenie tam,gdzie jest wyspecjalizowana kadra w tym kierunku?Musisz się kochana wypytać gdzie najlepeij.Wkońcu to dla Waszego dobra.Trzymaj się cieplutko

zatroskana mama

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
dzieki za cieple slowa! W przyszlym tygodniu jade do pani doktor do Gdanska i sie wypytam co i jak.
Mam nadzieje, ze moze przeczytaja to osoby, ktore mialy podobny problem lub sa z okolic Gdanska i beda mogly cos doradzic.

fela_76

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
oczywiście mam nadzieje, że z Twoim maleństwem jest wszystko ok, ale na wszelki wypadek ja wolałabym rodzic tam, gdzie odrazu mogą przeprowadzić zabieg. Bo po I- transport jest bezpieczniejszy w brzuchu mamy niz w inkubatorze, po II- po porodzie moze sie okazac, że nie ma miejsca w szpitalu w Gdansku i wywioza dziecko gdzies indziej a po III- Ty zostaniesz w tamtym szpitalu i będziecie rozdzieleni przez wiele kilomertów. Oczywiście decyzja nalezy do Was. Kiedy ja rodziłam 3 msc temu była mama, która urodziła dziecko z rozszczepem podniebienia i wada nerki. Dzieciatko zabrali do innego szpitala a ona musiala jeszcze zostac na oddziale, gdzie inne mamy miały swoje dzieci. Potem przeniesli ja na ginekologie żeby nie było jej przykro. Podrawiam i życze zdrówka dla malenstwa

zatroskana mama

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dzieki wielkie za rady. Za 2 dni jadę na konsultacje do Gdańska i zobaczę, co pani doktor powie... Może da skierowanie do Gdańska. tak byłoby chyba najlepiej...

zatroskana mama

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Drogie Mamy Forumowiczki!
Kilka dni temu wyszlam ze szpitala, szczesliwa, bo wszystko zakonczylo sie dobrze!:) :-) Bardziej wymeczona bylam ja niz moja kochana coreczka :-)
Wiadomo, trzeba kichac na zimne, ale juz teraz wiem, zeby sie za szybko nie zamartwiac, bo nawet super USG moe sie mylic. Pamietajcie o tym Mamy, ktore uslysaly od lekarza, ze cos moze byc nie tak...

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry