reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie padaczki i na koniec sugestia,że to onanizm niemowlęcy ???!

T

ta1999

Gość
Jestem mamą prawie 4 miesięcznego synka.
Od kilkunastu dni synek baaaaaardzo napina sie , do tego robi się czerwony (spory wysiłek) nóżki unosi troszkę do góry (są wyprostowane)
Bardzo mnie to niepokoi...
Gdy się to przerywa on często się złości (?) Tak to interpretuje.

Podejrzewano padaczkę ale z synkiem jest kontakt i można to przerwać.
Pediatra dodał,że to może być onanizm niemowlęcy ale w sumie to synek jest jeszcze za mały....


Czy ktoś się spotkał z podobnym zjawiskiem i ma doświadczenie....?
Będę wdzięczna za każdą informacje (ewentualnie priv).

Widziałam,że @Dmalw miała podobny problem ? Czy coś wyszło u Was?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Rozwiązanie
Mieliśmy USG przezciemiączkowe (jeśli to masz na myśli?) Ale tak nic nie wyszło - dzięki Bogu.
Szukam jeszcze innego neurologa bo nie daje mi to spokoju.
Boję się,że przez te napinania która sa notoryczne gdy kładę go na plecach,synek cofnie się w rozwoju bo skupia się tylko na tym.
Wcześniej łapał zabawki,teraz też ale już mniej bo ta czynność zajmuje mu czas.
Tak, to jest to USG 👍🏻
Daj znać co powie inny dr.
Powodzenia ❤️
Mieliśmy USG przezciemiączkowe (jeśli to masz na myśli?) Ale tak nic nie wyszło - dzięki Bogu.
Szukam jeszcze innego neurologa bo nie daje mi to spokoju.
Boję się,że przez te napinania która sa notoryczne gdy kładę go na plecach,synek cofnie się w rozwoju bo skupia się tylko na tym.
Wcześniej łapał zabawki,teraz też ale już mniej bo ta czynność zajmuje mu czas.
Tak, to jest to USG 👍🏻
Daj znać co powie inny dr.
Powodzenia ❤️
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry