reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzewam że w końcu nam się udało

reklama
No będę czekać ale to jeszcze 5 dnia aż 5 dni a bym chciała żeby się udało

Ale to trochę się wyklucza. Skoro jesteś już 14 dni po owulacji to już jest czas na okres
A maksymalnie za 2 dni.
Jeśli miałabyś 19 dniowa fazę lutealna to dobrze byłoby udać się do lekarza żeby to zdiagnozował bo wykracza to mocno poza normę. W dodatku 12 dni po owulacji to ostatni moment na zagnieżdżenie więc po 14 dniach test jest już w 100% wiarygodny
 
Witam was jestem 14 dni po zapłodnieniu w 10 dniu zapłodnieniu zaczęło mnie kłuć w jajnikach a 12 dnia od zapłodnienia zaczęłam czuć takie skurcze macicy i mam sporo śluzu do okresu teraz mam 5 dni i dziś też mam takie lekkie kłucie w jajnikach i macicy i nic więcej czy mogę myśleć że się udało temperaturę w pochwie mam 37,a raz 37,5
A czy w okresie domniemanej owulacji był seks? Bo to dość kluczowe 😁


Ale odpowiadając na pytanie, tak, możesz myśleć że się udało. Nikt Ci nie zabroni tak myśleć 🤷🏽‍♀️
 
Ale to trochę się wyklucza. Skoro jesteś już 14 dni po owulacji to już jest czas na okres
A maksymalnie za 2 dni.
Jeśli miałabyś 19 dniowa fazę lutealna to dobrze byłoby udać się do lekarza żeby to zdiagnozował bo wykracza to mocno poza normę. W dodatku 12 dni po owulacji to ostatni moment na zagnieżdżenie więc po 14 dniach test jest już w 100% wiarygodny
Ale u mnie w kalendarzyku jest że jeszcze 5 dni do okresu jest a nie miałam żadnych plamien byłam dwóch ciążach i w pierwszej a nie drugiej nie miałam plamien tylko jak 4 dni mi się spóźniał okres to wtedy robiłam test
 
Ale u mnie w kalendarzyku jest że jeszcze 5 dni do okresu jest a nie miałam żadnych plamien byłam dwóch ciążach i w pierwszej a nie drugiej nie miałam plamien tylko jak 4 dni mi się spóźniał okres to wtedy robiłam test

No cóż nic nie sprawi, że zaufasz mojej wiedzy bardziej niz aplikacji.
Ale możesz wpisać w Google "ile trwa faza lutealna" i przeczytać kilkaset artykułów o tym, że od 10 do 16 dni a najczęściej 12-14 a powyżej 16 dni jest to już zaburzenie.
Zatem albo (o ile oczywiście nie jesteś w ciąży) okres przyjdzie wcześniej, albo owulacja była kilka dni później.
Jest to zdecydowanie bardziej prawdopodobne niz 19 dniowa faza lutealna.
No i powtórzę raz jeszcze. Gdybyś była 14 dni po owulacji to dzisiejszy test byłby w 100% wiarygodny
 
reklama
Ale u mnie w kalendarzyku jest że jeszcze 5 dni do okresu jest a nie miałam żadnych plamien byłam dwóch ciążach i w pierwszej a nie drugiej nie miałam plamien tylko jak 4 dni mi się spóźniał okres to wtedy robiłam test
Ale jeśli owulacja była 14 dni temu to okres powinnaś już dostać. Test Ci wyjdzie w 100% wiarygodny 14 dni od owulacji.
 
Do góry