reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PODGLĄDACZE

reklama
ja tez jestem za tym pomysłem!! Fotki sprywatyzowac!! ;D ;D ;D ;D ;D

Melanie pomysł z prywatnym forum jest fajny ale to juz nie bedzie bb. Możemy sobie cos takiego stworzyć do plotkowania ;)
 
ech... aż mi ciarki po plecach przeszły!!! Muszę się ujawnić... ze mnie to taki mały (tzn. nie taki mały bo 175cm) podglądacz ;) Często zaglądam i czytam, rzadko piszę. Ale wybaczcie dziewczyny... ja po prostu nie za bardzo mam o czym pisać, zanudzać was nie chcę a związana z wami się czuję bo przecież też ze mnie wrześniówka i synuś w wieku waszych orzeszków :)
Ale jak tylko dorwię cyfrówkę to żeby odkupić swoje "winy" wkleję wam troszkę siebie na september fotomama i przestanę być już chyba podglądaczem? ;)

Pozdrawiam i biegnę do Pawła marudy:)
 
madga ale to nie o takich podgladaczy chodzi
:)

tylko o takie hieny co kopiuja teksy a co najgorsze fotki i robią z nimi różne nie fajne rzeczy :p
a kazdej mamie było by przykro gdyby znalazła fotki swojego dziecka na stronie dla zboków albo poprostu na innym forum ::)
wiem, że umieszczając fotki na bb staja się one nie tylko moją prywatną własnością ale ja je umieszczam dla wrześniówek i innych koleżanek a nie dla wykolejeńców i szyderców
co mieliśmy okazję zaobserwować na wątku september foto.... jak się ostatnio odezwała - nie wiadomo po co ::) jedna taka wesz ;D
 
jeśli o mnie chodzi to niech sobie czyta i ogląda kto chce, ale to co mnie wk..wia to głupie komentarze osób nijak związanych z naszymi pogaduchami. a drukowania to już całkiem nie rozumiem, jeszcze do tego september fotomama? ech, jak nas kto chce na modelki to niech się odezwie! ;)
aha - podobno jest jakiś program do archiwizacji, poszukam zaraz!
 
:-[ żeby nie uchodzić za notoryczną podglądaczkę muszę Wam napisać, że fajnie, że jesteście bo z Wami czuję się tak jak bym znowu miała te...dziścia lat mniej i wszystkie problemy, które Was dotyczą dotyczyły również mnie :laugh: Pozdrawiam wszystkie wrzwśnióweczki i ... nie tylko ;D ;)
 
reklama
prosze prosze... uderz w stół a nożyce się odezwą.. ;D ;D ;D ;D ;D. ile podgladaczy się wystraszyłom i ujawniło!!1 hi hi hi ::) ;D ;D ;D ;D ;D

Ale jak juz Melanie pisała, nie o takich podgladaczy nam chodzi ;)
 
Do góry