reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PODGLĄDACZE

ok
to ja mam propozycję
Aniulka w wątku stworzonym przez Ciebie: Galeria wrześniowych dzieciaczków - mamy zdjęcia naszych bąbli i myśle, że dostęp powinny mieć tylko te osoby, które wklejaja tam fotki
to samo tyczy się wątku : september.... oczywiście powinnyśmy dodać osoby takie jak babija :) czy np GeHa, bo wiemy, że to są nasi przyjaźni podglądacze ;D

kto jest zainteresowany stworzeniem listy?? jeśli nie będzie chętnych to ja mogę to zrobić z Waszą pomocą :)
 
reklama
No ja nie jestem pena co do zaistniałej sytuacji, w końcu pisząc na forum wszystkie poniekąd zgadzamy się na publikowanie publiczne naszych wypowiedzi i zdjęć.
Niestety trzeba się liczyć z ryzykiem, że ktoś to może w różny sposób wykorzystać, nie zawsze tak jakbyśmy tego chciały. Jeżeli nie chcę, żeby ktoś wykorzystał coś przeciwko mnie to tego nie mówię ( tu - nie piszę i zdjęć nie wklejam).
Poza tym nikt już w internecie nie jest anonimowy i z tym podglądacze powinni się liczyć.
Pamiętajmy jednak, że kilka z naszych koleżanek zanim się u nas zadomowiły też nas "podglądały", by w końcu nawiązać z nami kontakt, więc nie zabierajmy tej szansy innym.
Aletka pisze:
No i jest pewna trudnosc techniczna bo skoro to admin daje takie uprawnienia musiałaby wiedziec o tym kto jest prawdziwa wrzesnióweczka.

No właśnie, bo skąd wiecie, że nie jestem czterdziestoparoletnim obleśnym kolesiem, który się tu zagościł pod pretekstem rozmawiania o dzieciach, a tak na prawdę ma całekim inne zamiary???????

Sprawa do przedyskutowania i głębszego zastanowienia.
 
za
Grooha, dopóki sie nasze pryszłe forumowiczki nie ujawnią nie powinno im sprawiać bólu brak dostępu do naszych zdjęć, wiele razy obawiałam się wkleić zdjęcie krzysia myśląc o jakichś nie ten tegas..więć tnę to co trzeba, a tak liczą na dyskrecję Was i tylko Wam powierzę wdzięki mojego ( moich ) bąbli
Zaufanie mam do Was i wierzę że żadna z Was nie jest obleśnym pedofilem ;D ;D ;D

Jeszcze raz Melanie, jestem absosmerfnie ZA
 
grooha ale nie chodzi o teksty tylko o zdjęcia
nie mają być zamknięte przecież wszytskie wątki
myślisz, że to zdjęcia skłaniają nasze nowe koleżanki do tego aby się odezwać eeeee, chyba nie

jeszcze Ciebie nie spotkała nieprzyjemna sytuacja, kiedy to ktoś przysyłał do Ciebie okropne listy lub "rąbie" publicznie na innym forum Twoje zdjęcia
a ja i Aletka miełyśmy taką nieprzyjemność i może Wasze zdjęcia też są gdzieś obsmarowywane, ale o tym jeszcze nie wiecie,
więc ja uważam, że to wspaniały pomysł - zdjęcia tylko dla zainteresowanych i życzliwych
a forum, to forum - pisać i czytać może każdy :)
 
Mam nadzieję, że za swoją wypowiedż nie dostanę ignora na to przyszłe forum\, ale uważam, że lepiej powiedzieć wprost to co się myśli niż obrabiać to i owo za plecami jak to swego czasu zrobiła jedna nasza "koleżanka"
 
IMO - stworzenie "zamkniętych" wątków ma jak najbardziej sens. Nikt nikomu nie zabrania zarejestrowania sie na forum a co za tym idzi pozostawienia po sobie śladu w postaci numeru IP. W razie jakichkolweik problemów z delikwentem mozna go prędzej czy później namierzyć. To, że internet jest ogólnodostępny nie oznacza, że każdy może sobie bezkarnie robic z Waszymi np. zdjęciami co się jemu podoba. Ustawa o prawie autorskim jasno i wyraznie precyzuje ten temat. A pamietajcie, że każde zdjęcie zrobione przez was - waszemu dziecku jest w rozumieniu ustawy - "utworem" który to utwór jest chroniony ustawą i nie może być wykorzystywany bez zgody autora !!! Co jak mniemam może mieć miejsce (ktoś drukuje wątki). Doskonale wiem jak czuje sie człowiek któremu jakis intruz ukradnie zdjęcie - przerabialem to na własnej skórze.
 
...wiecie ja na razie nie mogę wklejać naszych fotek - z przyczyn które znacie, a są odemnie nie zależne, chodzi właśnie o takich obleśnych podglądaczy, którzy potrafią wysłać obleśne teksty na pw - i jeszcze mieć z tego radochę.

a ja jestem pewna że da sie jakoś im przeciwstawić i może takie zablokowane zdjecia są dobrym rozwiazaniem!!! :)
 
reklama
Ja też się wypowiem na tak za zamknięciem dostępu do nszych i naszych dzieciaczków zdjęć. Pogaduszki nasze mogą sobie czytać....najwyżej się czegoś ciekawego nauczą ;D ;D
 
Do góry