reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podgrzewacz do butelek samochodowy - szukam opini

Ewcia08

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Marzec 2013
Postów
19
reklama
Korzystamy z podgrzewacza od początku. Przydaje się nawet przy większym dziecku, w zimie można w nim podgrzać chociażby soczek.
Wymienionych nie polecam, lepsze są podgrzewacze całkowicie kryte, nie tracisz przy nich takiej ilości ciepła. Można go później odpiąć od zasilania, włożyć do torby, a butelka w środku będzie ciepła jeszcze bardzo długo.
Mamy taki, chociaż innej firmy:
BabyOno PODGRZEWACZ SAMOCHODOWY 2w1 TERMOTORBA (3753350952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Super sprawa.
 
Ooo dzięki za odpowiedź :-)
A powiedz mi jeszcze ile mniej więcej czasu trwa podgrzewanie powiedzmy 200ml mleka w takim podgrzewaczu?
Bo szukałam trochę opinii na innych forach i dziewczyny narzekają, że podgrzewanie trwa bardzo długo, tylko nigdzie nie znalazłam co oznacza to bardzo długo.
Pozdrawiam
 
Butelka w temperaturze pokojowej podgrzewa się u nas około 2-3 minut, po czym termostat wyłącza grzałkę i utrzymuje się stała temp, około 36 stopni. Dla mnie nie jest to jakoś wyjątkowo długi czas:-) Dla mnie taki podgrzewacz jest super, bo po wyjściu z auta możesz go ze sobą zabrać, przypiąć do torby czy też wózka. Te podgrzewacze niekryte muszą jednak zostać w aucie, do tego góra jest niekryta, więc ucieka nią ciepło i butla się zaraz wychładza.
 
ja takze uzywam podgrzewacza w samochodzie, teraz co prawda juz coraz rzadziej ale wczesniej bylo to dla mnie nieuniknione, a korzystalam z podgrzewacza basic travel.
 
Do góry