reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podgrzewacz do butelek

reklama
Podgrzewacz do butelek Canpol Lovi. Sprawdzony, działa u mnie juz 9miesięcy.Prosty w obsłudze mieści wiekszość butelek w moim wypadku są : to lovi, tomme tippe, avent, canpol,nuk. Może być wlaczony cala noc. Pokarm zawsze podgrzany do odpowiedniej temperatury.Jest to wydatek ok 110-120zł.
pozdrawiem!
 
Podgrzewacz do butelek Canpol Lovi. Sprawdzony, działa u mnie juz 9miesięcy.Prosty w obsłudze mieści wiekszość butelek w moim wypadku są : to lovi, tomme tippe, avent, canpol,nuk. Może być wlaczony cala noc. Pokarm zawsze podgrzany do odpowiedniej temperatury.Jest to wydatek ok 110-120zł.
pozdrawiem!

Kama jak klikłam na linka to pokazało stronę ale z laktatorami :( to może wrzuć jeszcze raz te podgrzewacze. Ja wlasnie też rozważam zakup ale takiego z Tommy Podgrzewacz do butelek - Closer to nature Tommee Tippee | Karmienie | Podgrzewacze | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa 115 zeta kosztuje, to nie wiem czy to dużo czy mało jak za pogrzewacz?? Czy może któraś z Was używała go???
 
ja go mialam,niestety juz sprzedalam....i teraz mam aventu!!
TT jak i avent,sa mega dobre polecam!!!

najlepiej kup na allegro lub tablica.pl

tam jest o wiele taniej i niektore sa w bardzo dobrym stanie!!!!pozdrawaim
 
Ja używałam podgrzewacza jakiś czas, pierwszy się popsuł, bo był po dzieciach mojego brata , a drugi ten nowy także się popsuł :) także teraz używam mikrofalówki do podgrzania butelki ;)
 
reklama
reklama
Do góry