reklama

Podgrzewacz do butelek

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez izi85, 27 Czerwiec 2010.

1. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

Poszukuje dobrego taniego podgrzewacza do butelek??
    Macie cos ciekawego i sprawdzonego??
    Z góry dziekuje:)

2. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

dziekuje ale juz kupilam!

3. reklama
  4. szpakowska

szpakowska Początkująca w BB

Witam,
    Odgrzewam stary wątek i podpinam się pod pytanie. Macie jakiś sprawdzony podgrzewacz do butelek?
    Najlepiej konkretny model, lub chociaż jaką markę warto nabyć?

pozdrawiam

5. kama:*

kama:* Zaciekawiona BB

Podgrzewacz do butelek Canpol Lovi. Sprawdzony, działa u mnie juz 9miesięcy.Prosty w obsłudze mieści wiekszość butelek w moim wypadku są : to lovi, tomme tippe, avent, canpol,nuk. Może być wlaczony cala noc. Pokarm zawsze podgrzany do odpowiedniej temperatury.Jest to wydatek ok 110-120zł.
    pozdrawiem!

6. merko

merko Fanka BB :)

Kama jak klikłam na linka to pokazało stronę ale z laktatorami :( to może wrzuć jeszcze raz te podgrzewacze. Ja wlasnie też rozważam zakup ale takiego z Tommy Podgrzewacz do butelek - Closer to nature Tommee Tippee | Karmienie | Podgrzewacze | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa 115 zeta kosztuje, to nie wiem czy to dużo czy mało jak za pogrzewacz?? Czy może któraś z Was używała go???

7. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

ja go mialam,niestety juz sprzedalam....i teraz mam aventu!!
    TT jak i avent,sa mega dobre polecam!!!

najlepiej kup na allegro lub tablica.pl

tam jest o wiele taniej i niektore sa w bardzo dobrym stanie!!!!pozdrawaim

8. odziez-dziecieca

odziez-dziecieca Początkująca w BB

dla mnie siostra zamówiła jakiś na allegro ale okazało się być zwykłym badziewiem :) także takich rzeczy nie polecam z allegro ;)

9. Ja używałam podgrzewacza jakiś czas, pierwszy się popsuł, bo był po dzieciach mojego brata , a drugi ten nowy także się popsuł :) także teraz używam mikrofalówki do podgrzania butelki ;)

10. reklama
  11. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

ja przez pewnien czas jak synej pil czesto to uzywalam czesto , a teraz mikro:)

Poleć forum