reklama

Podgrzewacz do butelek

Od
29 Lipiec 2013
Odpowiedzi
0
Są różne sposoby na podgrzewanie ja nie jestem zwolennikiem mikrofali czy na gazie więc zdecydowałam się i kupiłam Podgrzewacz Travel na razie sprawdza się fajnie, ile radości daje taki gadżet

reklama
Od
28 Wrzesień 2012
Miasto
Trzebnica, Poland
Odpowiedzi
0
marusiaczek z twojej wypowiedzi wynikało że jesteś zaskoczona tym jak można w inny sposób podgrzać mleko czy jedzenie, stąd moja wypowiedź ... przede wszystkim zacznijmy od tego, że ja raczej gotowałam świeże obiadki dla mojego synka i dawałam mu pierś dlatego w moim przypadku podgrzewacz byłby niepotrzebnym wydatkiem (tym bardziej że z kasą krucho), a czy na gazówce podgrzewanie trwa dłużej niż w podgrzewaczu tego nie jestem w stanie stwierdzić, ale myślę ze jeśli chodzi o samo podgrzanie niewielkich ilości (w końcu dla dziecka jest tego mało) trwa zapewne tyle samo co w podgrzewaczu, i do tej pory tak właśnie robię

marusiaczek

Zaangażowana w BB
Od
9 Styczeń 2012
Odpowiedzi
0
kasia-matiy, nie do konca sie zrozumialysmy:) rozumiem, wiem ze duzo osob tez w mikrofalowce podgrzewa, ale nie wiem na ile to szkodliwe i czy w ogole..

Od
13 Lipiec 2009
Odpowiedzi
0
ja też słyszałam o mikrofali a właściwie to słyszałam że szkodzi, promieniowanie i że dziecku to nie powinno się, dlatego też kupiłam podgrzewacz

Od
28 Wrzesień 2012
Miasto
Trzebnica, Poland
Odpowiedzi
0
marusiaczek jeżeli chodzi o samą mikrofalówkę to jest co najmniej tyle osób twierdzących że jest ona szkodliwa, co przeciwników tej teorii, ja od początku gotowałam swojemu synkowi na gazie dlatego osobiście nie widzę sensu w kupowaniu podgrzewacza, ale oczywiście to jest indywidualny wybór każdej z nas, dla mnie to zbędny wydatek ale jak kogoś stać to proszę bardzo, chodziło mi po prostu o to że podgrzewacz i mikrofalówka to nie są jedyne metody podgrzewania jedzenia i można to spokojnie zrobić na gazówce nie tracąc przy tym wcale więcej czasu niż z podgrzewaczem :-)

Od
29 Lipiec 2013
Odpowiedzi
0
dokładnie jest wiele sposobów podgrzewania i każdy wybiera najlepszy dla siebie, my wybraliśmy podgrzewacz bo często jeździmy do rodziców/rodziny dlatego kupiliśmy podgrzewacz podróżnych chicco super sprawa

Od
21 Sierpień 2013
Miasto
Lublin
Odpowiedzi
0
Ja kupiłam podgrzewacz aventa mimo że karmię piersią. Jak na razie przydał się tylko kilka razy, ale myślę, że jak Maluch zacznie jeść inne posiłki to będzie się przydawał częściej.
Myślałam o jakimś podróżnym podgrzewaczu, bo często wyjeżdżamy i nie zawsze jest możliwość nakarmienia piersią, ale nie wiem czy to nie zbędny wydatek. Jakie są ceny takich podgrzewaczy?

Od
13 Lipiec 2009
Odpowiedzi
0
czyli ten podgrzewacz co masz to jest tylko 'domowy'?my mamy taki podróżny myślę że do 130 się zmieścisz, my zapłaciliśmy 100 zł z groszami

reklama
Od
21 Sierpień 2013
Miasto
Lublin
Odpowiedzi
0
Tak, ten nasz jest typowo "domowy", podłączany do kontaktu i otwarty, że butelkę się wstawia do wody i niczym się nie zamyka. A kupiliśmy ostatnio otulacz do butelek, miał trzymać ok 5 godzin, ale jakoś nie bardzo się sprawdzał. Już po 2 godzinach mleko było prawie w temperaturze otoczenia.

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test