reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Podgrzewacz do butelek

biala_dama

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jeśli dużo podróżujecie to fajne są podgrzewacze z funkcją podłączenia w samochodzie, polecam chicco travel, chyba już wspominałam o nim, na prawdę super się sprawdza jeśli wyjeżdżacie

reklama

Eminem

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Równiez będę kupować nowy podgrzewacz, ponieważ stary poszedł kiedyś służyć innym dzieciom, ne wiem jeszcze jaki, aby dobrze grzał

Filipiamama

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Ja mam domowy podgrzewacz Avent. Jestem z niego zadowolona, ale ja za dużo nie podgrzewam, bo karmię piersią. Teraz troszkę mleka i słoiczki, bo już wprowadzamy powoli.

aniaania2

Zaangażowana w BB
Miasto
Wadowice
Rozwiązania
0
Ja praktycznie nie korzystałam z podgrzewacza choć maiłam taki z aventa. Ponieważ naturalnie, krótko karmiłam to mleko robiłam na bieżąco świeże. Jedno co mogę zasugerować to kupujcie sobie te lepsze podgrzewacze bo siostrze jeden wybił korki w mieszkaniu :-)

Nadulina

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Nam się zupełnie nie sprawdził, a prawie od początku jesteśmy na MM.

aniaania2

Zaangażowana w BB
Miasto
Wadowice
Rozwiązania
0
przede wszystkim zastanów się czy taki podgrzewacz jest ci faktycznie niezbędny, czy nie jest to kolejny niepotrzebny wydatek ... szwagierka kupiła sobie taki (avent) i użyła chyba tylko raz :-) .... osobiście żadnej firmy nie znam ale do avent miała zawsze zaufanie, myślę że chyba najlepiej dobrać do butelki (jeśli masz butelki avent to wtedy podgrzewacz avent, jeśli lovi to lovi) ale to tylko moje skromne zdanie :-) pozdrawiam
Ja robiłam tak jak moja mama :-) wkładałam butelkę do gorącej wody w miseczce i tyle :-) efekt zadowalający ..

wwisnia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
podgrzewacze to rzeczywiscie dobra rzecz, sama mam jeden, chociaz czasem kosrzystam tez z mikrofaowki.

paamelaa295

Początkująca w BB
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
Z tego co wiem to nie powinno sie podawać maluszkowi niczego podgrzewanego w mikrofalówce

reklama

k4s13k

Aktywna w BB
Miasto
Białystok, Poland, Poland
Rozwiązania
0
ja mam tomme tippee wchodzą do niego wszystkie butelki i stłoiczki ( jest szeroki ) 3 programy, mały jest na mm takze włączony 24/h od 3msc i trzyma temperature wody. Ogolnie dobry, chociaż bez szału, bardzo drogi -150zł. Slyszalam o podgrzewaczach firmy tufi, dużo tansze a też podobno dobre.