reklama

Podgrzewacz do butelek

Od
13 Lipiec 2009
Odpowiedzi
0
Jeśli dużo podróżujecie to fajne są podgrzewacze z funkcją podłączenia w samochodzie, polecam chicco travel, chyba już wspominałam o nim, na prawdę super się sprawdza jeśli wyjeżdżacie

reklama
Od
21 Sierpień 2013
Miasto
Lublin
Odpowiedzi
0
Ja mam domowy podgrzewacz Avent. Jestem z niego zadowolona, ale ja za dużo nie podgrzewam, bo karmię piersią. Teraz troszkę mleka i słoiczki, bo już wprowadzamy powoli.

aniaania2

Zaangażowana w BB
Od
16 Październik 2013
Miasto
Wadowice
Odpowiedzi
0
Ja praktycznie nie korzystałam z podgrzewacza choć maiłam taki z aventa. Ponieważ naturalnie, krótko karmiłam to mleko robiłam na bieżąco świeże. Jedno co mogę zasugerować to kupujcie sobie te lepsze podgrzewacze bo siostrze jeden wybił korki w mieszkaniu :-)

aniaania2

Zaangażowana w BB
Od
16 Październik 2013
Miasto
Wadowice
Odpowiedzi
0
przede wszystkim zastanów się czy taki podgrzewacz jest ci faktycznie niezbędny, czy nie jest to kolejny niepotrzebny wydatek ... szwagierka kupiła sobie taki (avent) i użyła chyba tylko raz :-) .... osobiście żadnej firmy nie znam ale do avent miała zawsze zaufanie, myślę że chyba najlepiej dobrać do butelki (jeśli masz butelki avent to wtedy podgrzewacz avent, jeśli lovi to lovi) ale to tylko moje skromne zdanie :-) pozdrawiam
Ja robiłam tak jak moja mama :-) wkładałam butelkę do gorącej wody w miseczce i tyle :-) efekt zadowalający ..

reklama

k4s13k

Aktywna w BB
Od
23 Listopad 2013
Miasto
Białystok, Poland, Poland
Odpowiedzi
0
ja mam tomme tippee wchodzą do niego wszystkie butelki i stłoiczki ( jest szeroki ) 3 programy, mały jest na mm takze włączony 24/h od 3msc i trzyma temperature wody. Ogolnie dobry, chociaż bez szału, bardzo drogi -150zł. Slyszalam o podgrzewaczach firmy tufi, dużo tansze a też podobno dobre.

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test