reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podgrzewacz do butelek

mamausia_muminka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Lipiec 2013
Postów
42
Witajcie, chciałam Was spytać o radę odnośnie podgrzewacza do butelek. Chciałabym kupić taki podgrzewacz jednak nie wiem jaki, nie mogę się zdecydować, możecie mi coś polecić?
 
reklama
przede wszystkim zastanów się czy taki podgrzewacz jest ci faktycznie niezbędny, czy nie jest to kolejny niepotrzebny wydatek ... szwagierka kupiła sobie taki (avent) i użyła chyba tylko raz :-) .... osobiście żadnej firmy nie znam ale do avent miała zawsze zaufanie, myślę że chyba najlepiej dobrać do butelki (jeśli masz butelki avent to wtedy podgrzewacz avent, jeśli lovi to lovi) ale to tylko moje skromne zdanie :-) pozdrawiam
 
z aventem to nie wiem, ale na pewno nie kupuj lovi, ja go po pierwszym dniu od razu zasnioslam i wymienilam na chicco, taki z wyswietlaczem elektronicznym, lovi mialam najswiezszy model, kupe kasy a naprawde *****.. nie moglam ustawic temperatury, zawsze albo za mocno albo za slabo, zanim sie nagrzalo to tez wieki sie czekalo.. a teraz ten co mam jest ok.
 
Ja polecam podgrzewacz firmy avent bardzo mi sie przydal gdy karmilam malego butelka szczegolnie w nocy,woda byla w podgrzewaczu ja tylko wsypalam,zamieszalam i bylo gotowe :)
 
ja myślę używać podgrzewacza bo to szybki sposób na podgrzanie, tylko właśnie nie wiem jakiej firmy, butelki mamy chicco i w sumie wiele rzeczy mamy tej firmy i jesteśmy zadowoleni, to może ten podgrzewacz chicco
 
my w jakimś konkursie wygraliśmy podgrzewacz BabyOno, mieszczą się w nim wszystkie butelki, Avent, te wygięte różnych firm i te szerokie TT. kiedyś też byłam w tych milionach ludzi, którzy sobie radzili bez takich wynalazków, ale odkąd dostaliśmy, to używam wyłącznie podgrzewacza. dla mnie super! :tak:
 
reklama
tak samo jak miliony ludzi na całym świecie, na gazówce ... co w tym takiego niezwykłego ? :szok:
ale ja nie mowie ze to niezwykle:) pytam tylko, jestem ciekawa.. na gazówce, masz na myśli w kąpieli wodnej? to nie trwa dłuzej? i jak ustwiasz temperature? wszystko na wyczucie? czasem po prostu czlowiek nie ma czasu stac i patrzec czy juz cieple czy nie, a tak samo sie wylaczy i tyle.
 
Do góry