reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podkarpacie (Rzeszów?) dobry ginekolog

Dołączył(a)
13 Marzec 2022
Postów
6
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Mam za sobą 3 poronienia, wykryto u mnie obecność wariantu c,677C>T MTHFR układ homozygotyczny, dodatkowo poziom allo-MLR jest suboptymalny. Czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa, najlepiej z podkarpacia (ale nie koniecznie), który specjalizuje się w poronieniach nawykowych i później poprowadzi ciążę jak już się uda, bo od listopada się staramy i na razie bez rezultatu. Z góry dziękuję.
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Mam za sobą 3 poronienia, wykryto u mnie obecność wariantu c,677C>T MTHFR układ homozygotyczny, dodatkowo poziom allo-MLR jest suboptymalny. Czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa, najlepiej z podkarpacia (ale nie koniecznie), który specjalizuje się w poronieniach nawykowych i później poprowadzi ciążę jak już się uda, bo od listopada się staramy i na razie bez rezultatu. Z góry dziękuję.
Dr Michał Zamorski. Osobiście nie miałam z nim styczności ale mam dwie koleżanki, które leczyły się u niego w Jaśle. Były bardzo zadowolone. Opinie ma bdb. W Rzeszowie przyjmuje w Pro Familii.
 
Do góry