reklama

Podkład z wyższej półki - jaki?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez magatka, 6 Maj 2016.

1. magatka

magatka Zaciekawiona BB

Mamusie poszukuję jakiegoś porządnego dobrze kryjącego podkładu, testowałam już wiele produktów, ale w każdym coś jest nie tak - albo słaba trwałość, albo nie kryje dokładnie, albo skóra po godzinie się błyszczy. Mam dość wymagającą cerę - liczne przebarwienia, pajączki, zmiany po trądziku. Myślałam może o vichy dermablend albo coś innego aptecznego? możecie coś doradzić? jaki podkład stosujecie?

2. iwaś

iwaś Fanka BB :)

Ja używam Lingerie de Peau Guerlain i jestem bardzo zadowolona :) Kryje dobrze, ale nie robi przy tym maski, rozprasza światło i jest "niewidzialny". Kupisz w Douglasie albo Sephorze. Jest napisane że jest "lekkokryjący", ale jak dla mnie kryje dobrze.
    Zresztą firma ma jak dla mnie same dobre produkty :)
    Co do trwałości - pamietaj, że każdy podkład i tak musisz utrwalić pudrem ;)

3. reklama
  4. fistaszek

fistaszek Zaciekawiona BB

miałam ten podkład w odcieniu opal Link do: Podkład vichy demablend teint dopasowany do różnych karnacji krył rewelacyjnie tylko okazał się dla mnie za jasny i teraz chcę sobie kupić ciemniejszy. Kupiłam go skuszona opiniami i rzeczywiście tak dobrego podkładu nie miałam, no ale bez sensu zamówiłam przez internet, zamiast gdzieś zobaczyć kolor czy zamówić wcześniej próbkę. Także jeśli chcesz go kupić to przepatrz odcienie bo są tylko 4 :/

5. łupinka

łupinka Fanka BB :)

U mnie zmiany po trądziku idealnie pokrywa podkład Dermablend korekta 3d. Wcześniej tez testowałam różności ale ten sprawdził się najlepiej. ma fajny skład to przy okazji pielęgnuje cerę.

6. Rasli

Rasli Zaciekawiona BB

U mnie na zimę i jesień sprawdza się Estee Lauder Double Wear, teraz szukam czegoś na lata i jeszcze nic mi nie przypasowało :(

7. telka45

telka45 Początkująca w BB

8. mambaa

mambaa Fanka BB :)

ja kupiła ostatnio vichy korekta 3D,bardzo dobry, ja mam krostki i sporo niedoskonałości więc dla mnie jest mega dobry, spełnia swoją rolę, uwielbiam go bo nie ma to jak dobrze się czuć z faktem że ma się ładnie pomalowaną twarz :)

9. Melaniaa

Melaniaa Aktywna w BB

Słyszałam że podkład Estee lauder jest dobry, nie używałam go jeszcze ale przymierzam się do zakupu... Póki co używam Bourjois albo Revlon, ten drugi jest trochę zbyt ciężki na lato...

10. reklama
  11. Marystocztery

Marystocztery Początkująca w BB

Miałam vichy dermablend, ale nie polecam. Jest bardzo ciężki i tworzy efekt maski. Bardzo trudno dobrać kolor no i cena jest wysoka.

12. Formala

Formala Zaciekawiona BB

Poleć forum