reklama

Podkrazone Oczka Prosze Pomozcie

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez klavell, 15 Styczeń 2008.

1. klavell

klavell Fanka BB :)

Witajcie,
    moje dziecko ma 4,5 miesiaca od wczoraj ma cienie pod oczkami dzis pod prawym zrobiło sie różowe tak jakby sie uderzyla...d paru dni jest niespokojna bardziej placzliwa i strasznie sie slini i wszysko pcha do buzki...pije mleczko sojowe bo ma skaze bialkowa...troszke sie martwie co to moze byc...pomozcie

2. titlan

titlan Zaangażowana w BB

Jak się strasznie ślini i wszystko wkłada do buzi to znaczy, że ząbkuje. Co do cieni pod oczami to może po prostu nie wysypia się z powodu podrażnionych dziąsełek ?

3. reklama
  4. masebi

masebi Fanka BB :)

może to nie to samo, ale moja córa miała takie jedno oczko ( najpierw zrobiło się różowe, potem lekko fioletowe) - wyglądało jakby ktos jej podbił - okazało się że ma zapchany kanalik łzowy(choć już miała 4 miesiące) do tego lekkie zapalenie spojówek.

5. Witam , Moja corcia ma juz pol roczku i od jakiegos czasu rownierz zauwazylam u niej podkrazone oczeta , bylam z tym u lekarza i powiedziala ze najwidoczniej tak jej uroda lub sie nie wyspala . Nie widzi w tym nic nie normalnego i niepokojacego:dry::dry: ale mieszkam w anglii i ta opieka jest nie najlepsza tak uwazam :no: i dopiero jak bede w Polsce moze sie dowiem czegos wiecej ...:-:)-(oby nie bylo za pozno..

a oczka czasem sa normalne jak bardzo duzo spi i nie placze :confused::dry:

6. iwona29

iwona29 Zaciekawiona BB

Moja mała też ma podkrążone oczka od urodzenia, jak się nie wyśpi to aż fioletowe.Ale ona miała tak cały czas, a skoro piszesz że Twoja dzidzia od niedawna to może trzeba to skontrolować u lekarza?A może po prostu wcześniej tego nie zauważyłaś?

7. biesy

biesy Fanka BB :)

witam
    klavel- moze przejdz sie do lekarza - byc moze mala ma zatkany kanalik lzowy i stad to zasinienie , lub tez cos jest nie tak z nerkami- najlepiej popros o skierowanie na badania - lepiej dmuchac na zimne :tak:
    pozdrawiam i zdrowka zycze dla maluszka :*

Poleć forum