reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podkrazone Oczka Prosze Pomozcie

klavell

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Lipiec 2007
Postów
2 609
Miasto
Niemcy
Witajcie,
moje dziecko ma 4,5 miesiaca od wczoraj ma cienie pod oczkami dzis pod prawym zrobiło sie różowe tak jakby sie uderzyla...d paru dni jest niespokojna bardziej placzliwa i strasznie sie slini i wszysko pcha do buzki...pije mleczko sojowe bo ma skaze bialkowa...troszke sie martwie co to moze byc...pomozcie
 
reklama
Jak się strasznie ślini i wszystko wkłada do buzi to znaczy, że ząbkuje. Co do cieni pod oczami to może po prostu nie wysypia się z powodu podrażnionych dziąsełek ?
 
może to nie to samo, ale moja córa miała takie jedno oczko ( najpierw zrobiło się różowe, potem lekko fioletowe) - wyglądało jakby ktos jej podbił - okazało się że ma zapchany kanalik łzowy(choć już miała 4 miesiące) do tego lekkie zapalenie spojówek.
 
Witam , Moja corcia ma juz pol roczku i od jakiegos czasu rownierz zauwazylam u niej podkrazone oczeta , bylam z tym u lekarza i powiedziala ze najwidoczniej tak jej uroda lub sie nie wyspala . Nie widzi w tym nic nie normalnego i niepokojacego:dry::dry: ale mieszkam w anglii i ta opieka jest nie najlepsza tak uwazam :no: i dopiero jak bede w Polsce moze sie dowiem czegos wiecej ...:-:)-(oby nie bylo za pozno..

a oczka czasem sa normalne jak bardzo duzo spi i nie placze :confused::dry:
 
Moja mała też ma podkrążone oczka od urodzenia, jak się nie wyśpi to aż fioletowe.Ale ona miała tak cały czas, a skoro piszesz że Twoja dzidzia od niedawna to może trzeba to skontrolować u lekarza?A może po prostu wcześniej tego nie zauważyłaś?
 
witam
klavel- moze przejdz sie do lekarza - byc moze mala ma zatkany kanalik lzowy i stad to zasinienie , lub tez cos jest nie tak z nerkami- najlepiej popros o skierowanie na badania - lepiej dmuchac na zimne :tak:
pozdrawiam i zdrowka zycze dla maluszka :*
 
Do góry