reklama

Podłość ludzka nie zna granic

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Agawa, 15 Luty 2006.

1. Agawa

Agawa Fanka BB :)

Z innej beczki...

Poczułam się dzisiaj jak by mi ktoś dał w pysk..

Julka jest chora, ma śródmiżąszowe zapalenie płuc.. dzisiaj przyszła z mojego ZOZ pielęgniarka środowiskowa aby podać Biodacynę i zrobiła to tak rewelacyjnie, że mała po chwili kwilenia powiedziała by przyszła też jutro bo chce w końcu wyzdrowieć :) (a ma 5 lat) byłam w takiej euforii, że wszystko poszło rewelacyjnie, że zadzwoniłam do kierownika przychodni z pochwałą dla niej - bo żadko zdarza się takie podejście do dzieci i punktualność - a on mnie wysłuchał i zapytał czy nie kazała mi tego powiedzieć ta pielęgniarka.. kurna, pierwszy raz widziałam kobitę na oczy nawet nazwiska nie pamiętam.. myślałam że się ucieszą że pacjenci są zadowoleni z jakości usług ich pracowników a tu takie coś.. potem niby stwierdził, że żartuje ale smród został :mad:

Czuję się winna.. mam nadzieję, że ta pielęgniarka nie będzie miała przeze mnie problemów.. co ja narobiłam :( :( :(

Normalnie "cham" ciśnie się na usta.. a ja nadal mam wielkie oczy..

No i co byście zrobili w mojej sytuacji?

2. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

bo to polska właśnie... :p bardzo przykre i odechciewa się faktycznie chwalić kogokolwiek :(

3. reklama
  4. nikita33

nikita33 Fan(ka)

W Polsce ludzie się jeszcze chyba nie przyzwyczaili, że ktoś może coś zrobić dobrze, a ktoś inny bezinteresownie go za to pochwalić...
    A pan kierownik, jak słusznie zauważyłaś, to cham i nie ma co się takim przejmować. Skoro potem próbował to obrucić w żart, to się chyba zorientował, że popełnił gafę...może na przyszłość pomyśli ,zanim coś powie.

pozdrawiam
    nikita

5. żużaczek

żużaczek Gość

cóz... jak do nas przyszła pielęgniarka srodowiskowa na pierwsze oblikanie Witońka to od razu przniosła ze soba deklarację (taka co to sie zapisuje do kogo chce sie chodzic0 i nie zbadała maluszka dopoki nie wypełniłam tej deklaracji na JEJ nazwisko.
    I tak mam ją głeboko w d.... bo sie wyprowadzam do innego miasta :p

6. Agawa

Agawa Fanka BB :)

Extra :mad:

Wiecie co? Mam moralniaka :( tylko dziwi mnie dlaczego ja skoro nic złego nie uczyniłam :(
    Może bedzie miała problemy przeze mnie i już do mnie nie przyjdzie tylko podeśle inną? O jej :( :( :(

Macie rację.. w Polsce żyjemy..

7. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Eee, nie sądzę mimo wszystko, żeby miała problemy...

8. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Myślę, że niepotrzebnie się przejmujesz głupotą innych ludzi.
    Ja bardzo często na swojej drodze napotykach gburów, chamów i innych delikwentów.
    Obracam się wtedy na pięcie i idę dalej.
    Szkoda czasu na myślenie o tym.
    Chciałaś dobrze, zrobiłaś dobrze i tego się trzymaj.
    To, że ktoś ma złe nastawienie do świata jest tylko i wyłącznie jego problemem.
    Głowa do góry.
    Pozdrawiam :)

9. marul

marul Gość

a dlaczego chciałas chwalić kogos za to co było jego obowiazkiem i za co zreszta wziął pieniądze?
    sprzedawczynie w sklepie tez chwalisz za dobrze wydana resztę?

10. reklama
  11. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

sprzedawczynię w sklepie nie pochwaliłabym za dobrze wydaną resztę tylko za to że byłaby miła :) bo za bycie miłą nikomu nigdzie nie płacą więc jest to przyjemne że ktoś sie uśmiechnie do mnie :) pamiętam jak byłam w szpitalu,dostałam dwa zastrzyki w tyłek(dzień po dniu) i jednego dnia pielęgniarka zrobiła to bezboleśnie a drugiego (inna) tak mi wbiła tę igłę że myślałam że zacznę wrzeszczeć ;) a przecież płacą im tyle samo a ja do tej pory chwalę sobie tą "pierwszą" pielegniarkę :)

12. marul

marul Gość

to poskarż się na ta co xle zrobiła, a nie widze powodów do chwalenia kogoś za zrobienie czegos jak należy

Poleć forum