reklama

podnoszenie główki

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez mala04, 29 Maj 2014.

1. mala04

mala04 Początkująca w BB

Witam! Moja córka wczoraj skończyła 3 miesiące, byliśmy ostatnio u lekarza i moja Lenka nie podnosi główki jak się ja trzyma za raczki i delikatnie ciągnie to pozycji siedzącej czy to coś poważnego? miał możne ktoś z was podobnie? Córcia na brzuszku bardzo ładnie trzyma główkę a jak ja nosze opierając pleckami o siebie to odchyla główkę nawet jak siedzi na kolanach to tez odchyla główkę. To czemu jak za raczki ja trzymam to główka się jej nie dźwiga? Martwię się o mojego szkraba .

2. reklama
  3. Famii

Famii Zaciekawiona BB

mala04 moja Iza ma obecnie 4,5 miesiąca i też nie podnosi główki w pozycji jakiej opisałaś. Co więcej przekręca się tylko z pleców na brzuch ( a i to ciężko ). W poniedziałek byłyśmy u lekarza i na USG bioderek ( kolejne ) i lekarka nie miała zastrzeżeń. Ja myślę, że każde rozwija się w swoim tempie. Lekarz robiąc USG powiedział, że nie mam jej na siłę pionizować - sama do tego dojdzie :) Julka za to ogarniała takie rzeczy wcześniej, zresztą miała 4 miesiące i 2 zęby.. :p Myślę, że nie masz się czym przejmować :)

Poleć forum