reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podo-med Kluczbork -leczenie schorzen stóp i wrastajacych paznokci

Arkuda

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Styczeń 2012
Postów
25
Kochane, korzystała któraś z was z gabinetu w Podo-med ( Kluczbork) ?
Podo-Med - larwoterapia, podologia, kosmetologia - Kluczbork
Czytałam że profesjonalny gabinet "leczenia" rożnych problemów stóp i paznokci a chodzi mi o moje dziecko - konsultacje w doborze wkładek ( pediatra widzi problem, ortopeda powiedział że nie trzeba że jest dobrze a dziecko mi ewidentnie stawia nogi do środka i buty zawsze mają wytarcia od jednej strony i juz nie wiem z kim to konsultować, no załamka )
plus wrastający paznokieć i ciągle ropieje
Powiedzcie czy warto iśc do tego podo-medu? czytałam że osoba z dyplomami, znająca się na różnych chorobach stóp, i paznokcie wrastające i stopy cukrzycowe i właśnie dobór wkładek przy wadach postawy
Jak któras była to prosze o opinię bardzo mi zalezy :tak::tak:
ale doradźcie do koooogooooo???
 
reklama
Do góry