reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

asiorreek

Fanka BB :)
Miasto
Racibórz
Rozwiązania
2
A u mnie z synem zero słodkiego za to ryby ogórki kiełbasy - same konkrety. Wyglądałam fajnie nic nie wyskoczyło zero rozstępów wymiotowałam z rana jak nie wiem.. Z corka chęć na slodkie pojawila sie w połowie. Wymioty - mdłości byly zawsze w okolicy godziny 14.. Wyglądem wyglądałam prześlicznie w tej ciąż podobno. Wszyscy sie zachwycali moim wyglądem.. Dodam jeszcze ze w tej ciąży cala ciąże lekarz podtrzymywał ze będzie syn. O tym ze to córka dowiedziałam sie dopiero jak oddalam ja do mycia po 2 godzinach od porodu. taka figlarka.

reklama
Rozwiązania
0
Zdarza się że lekarz nie dokładnie widzi płeć bo dziecko jest ułożone tak że nie widać.Imię to już musicie sami wybrać.Wydaje mi się że to już sprawa indywidualna

Olgi89

Rozwiązania
0
u mnie lekarz pow mi w 13 tyg na badaniach prenatalnych ze bedzie coreczka , ale na 80% :) powiedzial tez ze w tym tyg ciazy nie mowi nigdy na 100% ale bardzo rzadko sie myli.. no i mial racje ;) bedzie u nas corcia :-D <3

Jolka112

Rozwiązania
0
W moim przypadku lekarz na badaniach prenatalnych sam zapytał, czy chce znać płeć bo on już dokładnie widzi. Byłam w szoku bo był to 12 tydz 2 dzień. Stwierdził, że dziewczynka i tak też napisali na wynikach badań. Cieszyłam się ale nie bardzo chciało mi się wierzyć, że to już pewne. Na kolejnym usg u mojej gin w 14 tydz 5 dzień, potwierdziło się, że dziewuszka :) W poniedziałek mam wizytę, będzie to 18 tydz 5 dzień, jak córka zostanie córką to już chyba będę mogła w to wierzyć :D

Rozwiązania
0
Dziewczyny, potrzebuje porady bo nie daje mi to spokoju. Na wczorajszym USG okreslili plec jako dziewczynka , jednak jakos nie moge w to uwierzyc. Co myslicie o tym zdjeciu? Czy ktoras miala podobne ?

reklama

Jolka112

Rozwiązania
0
Do któregoś tam tygodnia narządy płciowe wyglądają podobnie. Ponoć kąt nachylenia jakiegoś dzyndzelka zdradza płeć. Ale wydaje mi się, że w 16 tyg to już powinny być znaczne różnice w wyglądzie. Nie wiem, musisz poczytać w necie.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019