reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

A u mnie z synem zero słodkiego za to ryby ogórki kiełbasy - same konkrety. Wyglądałam fajnie nic nie wyskoczyło zero rozstępów wymiotowałam z rana jak nie wiem.. Z corka chęć na slodkie pojawila sie w połowie. Wymioty - mdłości byly zawsze w okolicy godziny 14.. Wyglądem wyglądałam prześlicznie w tej ciąż podobno. Wszyscy sie zachwycali moim wyglądem.. Dodam jeszcze ze w tej ciąży cala ciąże lekarz podtrzymywał ze będzie syn. O tym ze to córka dowiedziałam sie dopiero jak oddalam ja do mycia po 2 godzinach od porodu. taka figlarka.
 
reklama
Zdarza się że lekarz nie dokładnie widzi płeć bo dziecko jest ułożone tak że nie widać.Imię to już musicie sami wybrać.Wydaje mi się że to już sprawa indywidualna
 
a>
dziewczyny to chłopak czy dziew uszka? ;) 13 tydzien
 
u mnie lekarz pow mi w 13 tyg na badaniach prenatalnych ze bedzie coreczka , ale na 80% :) powiedzial tez ze w tym tyg ciazy nie mowi nigdy na 100% ale bardzo rzadko sie myli.. no i mial racje ;) bedzie u nas corcia :-D <3
 
W moim przypadku lekarz na badaniach prenatalnych sam zapytał, czy chce znać płeć bo on już dokładnie widzi. Byłam w szoku bo był to 12 tydz 2 dzień. Stwierdził, że dziewczynka i tak też napisali na wynikach badań. Cieszyłam się ale nie bardzo chciało mi się wierzyć, że to już pewne. Na kolejnym usg u mojej gin w 14 tydz 5 dzień, potwierdziło się, że dziewuszka :) W poniedziałek mam wizytę, będzie to 18 tydz 5 dzień, jak córka zostanie córką to już chyba będę mogła w to wierzyć :D
 
Dziewczyny, potrzebuje porady bo nie daje mi to spokoju. Na wczorajszym USG okreslili plec jako dziewczynka , jednak jakos nie moge w to uwierzyc. Co myslicie o tym zdjeciu? Czy ktoras miala podobne ?

 
reklama
Do któregoś tam tygodnia narządy płciowe wyglądają podobnie. Ponoć kąt nachylenia jakiegoś dzyndzelka zdradza płeć. Ale wydaje mi się, że w 16 tyg to już powinny być znaczne różnice w wyglądzie. Nie wiem, musisz poczytać w necie.
 
Do góry