reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

Witam Jrstem mama córeczki teraz w drugiej ciąży 5-6 tydzień rownuez myśle o dziewczynce jednak kochaliśmy się z mężem raczej w Sama owulacje a to podobno zwiększa szanse na chłopca co myślicie ??
 
reklama
Hej nie wiedziałam, że tak jest Mój będzie szczęśliwy jak usłyszy chłopiec. Póki co muszę poczekać na wieści bo za wcześnie na takie informacje.
 
Witam Jrstem mama córeczki teraz w drugiej ciąży 5-6 tydzień rownuez myśle o dziewczynce jednak kochaliśmy się z mężem raczej w Sama owulacje a to podobno zwiększa szanse na chłopca co myślicie ??
Agnes ja już w 12 tygodniu usłyszałam od Pani doktor, że będzie Synuś :) Początkowo mówiła, żeby się nie cieszyć na 100% ale Młodziak to mały ekshibicjonista i od razu pokazał co ma między nóżkami. Podobnie jak Wy, trafiliśmy w owulację ;) Nie wiem czy faktycznie ma to coś wspólnego ale u nas się sprawdziło. Po 2 Córkach przyszedł czas na Syna :D
 
12 tydz. USG prenatalne - Dziewczynka.
Miłość kilka dni przed Owulacją. :)
W trakcie "działań" wydzielina ewidentnie "niepłodna", gęsta, mleczna, rwąca.
Kilka dni później, na wydzielinie płodnej, przezroczystej, rozciągliwej brak jakichkolwiek działań małżeńskich. ;) Czekamy na poród.

Edit:
Małe podsumowanie badań USG:
12 tydz. Dziewczynka.
18 tydz. Chłopczyk
22 tydz. Dziewczynka
24 tydz. Chłopczyk
26 tydz. Dziewczynka
30 tydz. Chłopczyk
32 tydz. Chłopczyk
Różni lekarze, różne diagnozy tej samej ciąży. :D Czekam na rozwiązanie, wtedy się okaże w 100%.
 
Ostatnia edycja:
Cześć postanowiłam dodać do was pytanie bo ciekawość mnie zżera...:) 15tc dziewczynka 19tc chyba chłopiec. Pępowina między nóżkami ciężko ocenić ale ostatecznie stwierdzenie że prącie dotyka pępowiny...dodaje dwa ostatnie zdjęcia z USG na drugim to najjaśniejsze białe między nóżkami to pępowina :) jak myślicie róż czy błękit?
IMG_20190210_143409.jpeg
IMG_20190210_143352.jpeg
 
Cześć postanowiłam dodać do was pytanie bo ciekawość mnie zżera...:) 15tc dziewczynka 19tc chyba chłopiec. Pępowina między nóżkami ciężko ocenić ale ostatecznie stwierdzenie że prącie dotyka pępowiny...dodaje dwa ostatnie zdjęcia z USG na drugim to najjaśniejsze białe między nóżkami to pępowina :) jak myślicie róż czy błękit?Zobacz załącznik 941612Zobacz załącznik 941613
Nie jest to jakieś mega wyraźne usg, dlatego obstawiałabym dziewczynkę. :)
U syna w 18 tygodniu miałam już widoczny worek mosznowy. Niestety poczekałabym na kolejne usg bo tu nie ma nic pewnego.
Gratuluję Dzieciątka! :)
 
reklama
Właśnie z synkiem fajnie widać było od razu co ma między nogami...a tutaj...no sama nie wiem...wierzyłbym lekarzowi no ale wcześniej też widział dziewczynke [emoji23]
Nie wierz lekarzowi bez zdjęć od dołu i wyraźnego zarysu kto zacz.
Ja uwierzyłam specowi a pomylił się dwa razy (w 12 i 22 tygodniu!).
Za to wiejscy ginekolodzy się nie mylili, także ten... :D
 
Do góry