reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podpisy

agnie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Maj 2007
Postów
910
Prosiłabym, aby moderatorki działały w sprawie ZBYT ROZLEGŁYCH podpisów. Naprawdę, jak ktoś ma podpis na całą stronę upstrzony zdjęciami, migającymi podpisami i innymi cudami, to ciężko się przegląda wątek...
 
reklama
Prosiłabym, aby moderatorki działały w sprawie ZBYT ROZLEGŁYCH podpisów. Naprawdę, jak ktoś ma podpis na całą stronę upstrzony zdjęciami, migającymi podpisami i innymi cudami, to ciężko się przegląda wątek...

Mi to nie przeszkadza. Każdy powinien mieć taki jaki chce w granicach rozsądku oczywiście. Przecież one i tak są ograniczone chyba do 5 obiektów w podpisie. Nie spotkałam się jeszcze z jakimś naprawdę rozbudowanym.
 
muszę przyznać, że mnie irytują nadmiernie rozbudowane podpisy - te z wielkimi zdjęciami, rozciągające stronę w poziomie. utrudnia to czytanie postów. chciałabym przyłaczyć się do próśb o to, aby unikać tego rodzaju atrakcji. nie jest to ani estetyczne, ani praktyczne.
 
No i macie za swoje!!!!!! Wprowadzone jakieś głupie przesuwaki przy podpisach. to dopiero nieestetyczne.!!! Moze tak administratorzy zapytalibyście się wszystkich o zdanie????!!!! W ten sposób mogę przegapić jakieś ważne info w podpisikach moich współforumowiczek.
JA DOMAGAM SIĘ BY BYŁO TAK JAK WCZEŚNIEJ!!!!!
 
No i macie za swoje!!!!!! Wprowadzone jakieś głupie przesuwaki przy podpisach. to dopiero nieestetyczne.!!! Moze tak administratorzy zapytalibyście się wszystkich o zdanie????!!!! W ten sposób mogę przegapić jakieś ważne info w podpisikach moich współforumowiczek.
JA DOMAGAM SIĘ BY BYŁO TAK JAK WCZEŚNIEJ!!!!!


jestem za!!!
jakies glupie te przesuwaki nic nie widac wrr...
wogole dziwna ta sygnatura nic nie moge teraz wkleic jak chce zmienic podpis wrr...
jestem zla!!!
 
reklama
Mi to nie przeszkadza. Każdy powinien mieć taki jaki chce w granicach rozsądku oczywiście. Przecież one i tak są ograniczone chyba do 5 obiektów w podpisie. Nie spotkałam się jeszcze z jakimś naprawdę rozbudowanym.

jak dla mnie podpis autora powyższej wypowiedzi jest już dość rozbudowane. ja jestem za ograniczeniem rozmairów pola podpsiu. a jak nie, to niech zosatna suwaki
 
Do góry