reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż do PL w ciazy i z niemowlakiem

a ja z tego co wiem, to ta opcja nie jest obowjazkowa :happy2: Osobiscie sprawdzone, bo plynelam jakos we wrzesniu i widzialam troche ludzi spiacych na spacjalnych miejscach do tego przygotowanych. Duze fotele, jeden kolo drugiego, tv ;-) Niektorzy nawet spali na siedzeniach w barze ;-) Tudziez na podlodze, jak komu bylo wygodnie :-D I z tego co pamietam to chyba 16 h sie plynie.

My ostatnio jak patrzelismy w wakacje i opcje byly z obowiazkowa kajuta wiec ...a dwa tak jak pisalam szwagier jedzi po swiecie i rozeznanie ma ,to chyba jakos szybko plyna prom skoro 16 godzin ;-)

Lubiczanko aaaa to tak sprawa wyglada...
 
reklama
aniaa83 az sprawdzilam na stronie i swoje wydruki biletow. No wiec, rzeczywiscie trzeba wykupic miejsce, ale nie musi byc to koniecznie kajuta, moze byc tez miejsce na pokladzie/korytarzu w grupowych siedzeniach - stad myslalam [bo bilety bookowal moj M], ze nie trzeba bookowac wszystkiego, bo placic za spanie na 'korytarzu'...? No ale widac trzeba :-)
W jedna strone faktycznie jechalismy 18h [z ie do fr od 18 do 12], a z powrotem 15h [z fr do ie od 22 do 13]. No i tak to :-)
 
Hej
My chcemy w kwietniu jechac autem,nie wiem czy to wypali,muszę auto na większe zmienic by zacząc myślec o wyjeździe.Jak na razie bilety tanie,no ale nie wiem kiedy będziemy kupowac.
Chcemy też jechac Irl-Fran.No zobaczy się

Lubiczanko a J zdał na pełne prawko? Bo na provisionalu to nie można się poruszac po za Irl.
Ja też musiałabym zdac na pełne prawko by wspomóc M w prowadzeniu auta.:sorry2:
 
aniaa83 az sprawdzilam na stronie i swoje wydruki biletow. No wiec, rzeczywiscie trzeba wykupic miejsce, ale nie musi byc to koniecznie kajuta, moze byc tez miejsce na pokladzie/korytarzu w grupowych siedzeniach - stad myslalam [bo bilety bookowal moj M], ze nie trzeba bookowac wszystkiego, bo placic za spanie na 'korytarzu'...? No ale widac trzeba :-)
W jedna strone faktycznie jechalismy 18h [z ie do fr od 18 do 12], a z powrotem 15h [z fr do ie od 22 do 13]. No i tak to :-)

Masakra tyle godzin :szok:mi sie dluzylo jak plynelismy trzy godziny a co mowic 15-18 godzin to dopiero wyczyn a raczej w kajucie bym nie usnela
 
Masakra tyle godzin :szok:mi sie dluzylo jak plynelismy trzy godziny a co mowic 15-18 godzin to dopiero wyczyn a raczej w kajucie bym nie usnela

Ania, ale tego sie az tak nie czuje :-) Czas naprawde szybko mija, zawlaszcza w nocy, jak sie czlowiek zdrzemnie. Ja spanie mialam, bo Mala akurat mala byla i nocne karmienia dawaly o sobie znac :tak:
 
Czyli wychodzi na to że mężowy dobrze wykombinował z tym płynięciem promem podczas nocy...:sorry:
A tak zapytam na przyszłość.. z jakich stronek korzystacie patrząc na ceny promów? Mam na myśli te bezpośrednio do Francji :tak:
 
Barmanko-nie pamietam stronki...jak w wyszukiwark wpisuję prom z Irl do Fr to druga od gory
Anineczko-haha...nie zrobil,ale...jakos sie tym nie przejmujemy:sorry:bo jakos w kompetencje policjantow i ich znajomosc ang nie chce mi sie wierzyc:baffled:
 
reklama
Do góry