reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż do PL w ciazy i z niemowlakiem

Witam nie ma roznicy jaki wozek ja lecialam z wozkiem blizniaczym to dopiero wielki wozek.Na lotnisku powiedzieli mi ze aby wozek nie przekraczal wagi 18 kg.Nie ma roznicy czy spacrowka czy gleboki.Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny napiszcie (jesli wiecie :) jak jest z podróża z fotelikeim i łóżeczkeim turystycznym??, oprocz oczywiscie wozka chcialabym je wziac i nie wiem czy mozna ;/
 
czytalam na stronach przewoznikow, ze na jedno dziecko nalezy sie jedna sztuka "ekwipunku". Pozostale rzeczy trzeba oplacic, ale nie jest to tak wysoka cena jak za nadbagaz. Poczytaj na stronach linii
 
a ja mam pytanie, co z karmieniem malucha podczas lotu? Przeciez nie mozna wnosic plynow, a ja musze mojego karmic butelka moim sciaganym mlekiem, a ten glodomor nie wytrzyma tyle czasu .
 
pati o nic sie nie martw ja latam aerlingusem i zabieram zawsze ze soba kolo 1 l picia bo syn tyle pije mam tylko to picie rozlane w buteklki dla dziecka
 
Ja leciałam w 32 tygodniu ciąży i najśmieszniejsze było to, że w 3 miejscach pytali mnie czy mam zaświadczenie (przy odprawie bagażowej, kontroli bagażu podręcznego i przy wejściu na poklad) ale nikt nie chciał go zobaczyć :-). Wystarczyło że powiedziałam, że mam. Ale faktycznie miałam, no i lepiej zaopatrzyć się w taki papierek zeby nie było niespodzianek.
 
reklama
Do góry