reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż do PL w ciazy i z niemowlakiem

A czy ktoras z was jechala do Polski samochodem z maluszkiem?? :)baffled:)

Ja chyba bym sie nie odwazyla...

ja jechalam z 4.5 mies dzieciem. Nie bylo zle. Mala nawet sporo spala ale tez sporo mi wisiala na cycku... Powrotna droga o niebo lepsza, pewnie juz byla przyzwyczajona do dluuugiej jazdy samochodem :-D
Nie ma tragedii, ale jednak trzeba sie przygotowac psychicznie na malo snu i ciagle zabawianie...
 
reklama
jak to jest z tymi wózkami ?? ja mam maxi cosi mura 3 w1 i do polski chciałabym zabrać i fotelik i spacerówkę :-p czy to się liczy jako całość ??? :confused: a po za tym nie płaci się za wózek prawda?? :baffled: a co do karmienia :zawstydzona/y: ja karmię tylko cycem i w styczniu bo wtedy lecimy też mam zamiar karmić cycem i co tak w samolocie mam jej dać cycka?? :-D :zawstydzona/y:
 
beti karmisz normalnie... :-) jak usiądziesz przy oknie i wogóle wszyscy będą siedziec to przecież nie widać czy Ty karmisz czy nie..a jak się wstydzisz karmić przy kimś to weź tetrówkę i się zasłonisz:-) co d

o wózka wózek masz wliczony w koszty dziecka , a fotelik niestety musisz wziąść jako bagaż dodatkowy (masz do zaznaczenia opcję akcesoria dziecięce) i możesz zabrać 1 rzecz - czy się za to płaci nie wiem ale będziesz wiedzieć po zaznaczeniu ;-)

 
Beti, jesli fotelik wklada sie w spacerówkę, to mozesz zabrać to i to jako poprostu wózek :) tylko powiedzieć przy odprawie że wózek sklada sie na dwie części to dadzą ci dwie naklejki. A jesli chcesz fotelik osobno to 10 euro jako akcesoria dziecięce i oddajesz przy odprawie.
 
Tez tak slyszalam, ze wystarczy powiedziec ze wozek jest dwu czyli z fotelikiem badz jednoczesciowy i daja tyle nalepek i po problemie.
Ja w grudniu bede leciec pierwszy raz z 3m-czna coreczka, nie wiecie moze czy mozna miec bagaz typu torba z pieluszkami itp dla dziecka jako podreczny i oprocz tego osobno swo j.
 
Tez tak slyszalam, ze wystarczy powiedziec ze wozek jest dwu czyli z fotelikiem badz jednoczesciowy i daja tyle nalepek i po problemie.
Ja w grudniu bede leciec pierwszy raz z 3m-czna coreczka, nie wiecie moze czy mozna miec bagaz typu torba z pieluszkami itp dla dziecka jako podreczny i oprocz tego osobno swo j.

Nie można, musisz zmieścić wszystko w swój bagaż
 
superelmirka - wszystko zalezy jakimi liniami lecisz, ja latam Aerlingusem i nie ma problemu, lecialam teraz i mialam swoj bagaz i dla Asi torbe z jej rzeczami nikt nie zwrocil mi uwagi
 
Ostatnia edycja:
Superelmirka ja jak ostatnio leciałam to przy odprawie bagażowej sami od razu się pytali ile naklejek na wóżek potrzebuje, a jeśli chodzi o bagaz podręczny to w ryanairze przestrzegają ilości bagażu podręcznego, więc ja dla spokoju swój podręczny przeznaczyłam na Zuzi potrzebne rzeczy do podróży.
 
reklama
Tez tak slyszalam, ze wystarczy powiedziec ze wozek jest dwu czyli z fotelikiem badz jednoczesciowy i daja tyle nalepek i po problemie.
Ja w grudniu bede leciec pierwszy raz z 3m-czna coreczka, nie wiecie moze czy mozna miec bagaz typu torba z pieluszkami itp dla dziecka jako podreczny i oprocz tego osobno swo j.

Wszystko zalezy jaki liniami latasz ja lecialam 2tyg temu do kraju z dwiema corkami starsza miala swoje rzeczy i dla mlodszej tez spakowalam odzielnie nikt sie nie czepial zobaczymy jak to bedzie jak bede wracac do Irl
 
Do góry