reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż do PL w ciazy i z niemowlakiem

Generalnie kazdemu pasazerowi przysługuje bagaż,więc jesli Ty masz swój to Niunia też ma prawo do swojego...w dodatku jesli bierzesz wózek to wkładasz do niego-my tak zawsze robimy i jeszcze nigdy się do nas nie doczepił:)
A takie pytanko mam-czy moze ktos jechał samochodem z dziećmi zimą????
 
reklama
A takie pytanko mam-czy moze ktos jechał samochodem z dziećmi zimą????
Chcecie sie wybrac do Polski autem?
Moj ostatnio mial przeblyski w wakacje zeby jechac autem ale powiedzialam ze to szalenstwo i ja sie na to nie pisze tym bardziej ze Lenka byla malusia ale jak podrosnie to czemu nie zawsze to inaczej mozna sie zatrzymac pozwiedzac jak cos my mamy z tym dobrze bo mamy rodzine w Anglii wiec po trasie pozniej w Niemczech postoj takze przy okazji rodzinke by czlowiek odwiedzil
A czy bym sie wybrala zima na dzien dzisiejszy to raczej nie.
 
Aaniu-my latem już byliśmy-fajna sprawa(teraz tym bardziej chętna jestem,bo wtedy tylko ja kierowcą byłam,a teraz J ma prawko).Promem byśmy płynęli do Francji bezpośrednio.Tylko martwi mnie sprawa zimy właśnie...Bo latem bez zastanowienia bym pojechała:)
 
Lubiczanka, przetrzyj szlaki jazdy autem zimą do Pl ;-):happy:
Mój M też chce jechać autkiem na przełomie stycznia/lutego.. nie ukrywam że jestem posrana :eek: nie wiem czego bardziej się bać - przeprawy promem (to byłby nasz pierwszy wyjazd autkiem do Pl) czy jazdy zimą:confused2:
A powiedz mi jak najlepiej wybrać prom do Francji (mój m myśli by być na promie podczas nocy, tam by Marcel mógł iść spać.. ale czy to dobry pomysł to nie mam pojęcia...)
 
Barmanko my bylismy dwa razy autem w PL...raz jechalismy przez Anglie,a drugi raz od razu plynelismy do Francji...rewelacja ze tak powiem...wzielismy sobie kajute i spalismy cala nocke...Szymko rowzniez:)
 
hej na pewno pierwsze co to trzeba sprawdzic promy czy kursujazima, bo wiem ze ze wzgledu na pogode niektore sa wstrzymane. Po drugie zima u nas a na kontynencie sie rozni wiec i opony trzeba miec zimowe a wiem ze nie wszyscy wymieniaja na zimowki np ja:-p:-D:-D
 
My ostatnio tez wzielismy prom noca i powiem, ze bylo super. W ogole sie nie czulo, ze cos jest 'nie tak'. No i fajnie, bo przespalismy cale to kolysanie! I koniecznie polecam wykupic kajute. Jest prysznic, prywatnosc, nikt sie nie kreci, no i wyspac sie mozna jak czlowiek! :-)
 
Aaniu-my latem już byliśmy-fajna sprawa(teraz tym bardziej chętna jestem,bo wtedy tylko ja kierowcą byłam,a teraz J ma prawko).Promem byśmy płynęli do Francji bezpośrednio.Tylko martwi mnie sprawa zimy właśnie...Bo latem bez zastanowienia bym pojechała:)

jak Dominisia zniosla tak dluga podroz?
ja tylko dlatego nie chcialam jechac bo stwierdzilam ze Lenka jest za mala i tyle a dwa roznica miedzy cana biletow lotniczych a na prom plus paliwo wyszla niewielka
Kiedys jak jeszcze dziewczynek nie bylo to jechalismy autem ,fajnie bylo:-)



My ostatnio tez wzielismy prom noca i powiem, ze bylo super. W ogole sie nie czulo, ze cos jest 'nie tak'. No i fajnie, bo przespalismy cale to kolysanie! I koniecznie polecam wykupic kajute. Jest prysznic, prywatnosc, nikt sie nie kreci, no i wyspac sie mozna jak czlowiek! :-)

Z tego co wiem to jak sie plynie stad bezposrednio do Francji to opcja kajuty jest obowiazkowa i 18 godzin sie plynie :-)wiem bo szwagier w przeprowadzkach jezdzi wiec kawal swiata juz zjedzil a druga opcja jest takze ze stad do Anglii to raptem trzygo godziny plynie i wtedy kajuty nie trzeba wykupywac
 
Z tego co wiem to jak sie plynie stad bezposrednio do Francji to opcja kajuty jest obowiazkowa i 18 godzin sie plynie :-)

a ja z tego co wiem, to ta opcja nie jest obowjazkowa :happy2: Osobiscie sprawdzone, bo plynelam jakos we wrzesniu i widzialam troche ludzi spiacych na spacjalnych miejscach do tego przygotowanych. Duze fotele, jeden kolo drugiego, tv ;-) Niektorzy nawet spali na siedzeniach w barze ;-) Tudziez na podlodze, jak komu bylo wygodnie :-D I z tego co pamietam to chyba 16 h sie plynie.
 
reklama
Barmanko-korci mnie jak diabli...a prom-tylko do Francji-wygoda i nie trzeba się po drodze zatrzymywać...my jechaliśmy przez Anglię i we Francji na nocleg się zatrzymalismy,a tak czlowiek wyspany i moze prosto na trasę wyjechać(tyle tylko,że na prawą a nie lewą stronę;)))
Marcysiu-my opony oczywiście bierzemy pod uwagę.Prom tez sprawdziliśmy-bez tego w ogóle bym tematu nie poruszała;)
Aaniu-bez Dominiki bylismy-tzn 4lata temu...dadzia miała wtedy 1.5roku i powiem Ci,że zerowy problem:)))
 
Do góry