reklama

Podróz do UK autem, przydatne informacje;)

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez mnsmile, 10 Październik 2011.

1. mnsmile

mnsmile Fanka BB :)

hej;):-D
    za jakis czas wybieramy sie autem :szok: z Nasza półtora roczną córcia w odwiedziny do Anglii, chciałam o jakies wasze sugestie odnośnie długiej podrózy, co wziącze soba. Czy na pokład promu mozna wziac wozek? I czy odprawe na promie przejde z samym dowodem? M i Mala maja paszporty,moj niestety stracil waznosc,a juz nie zdaze wyrobic...
    Moze ktos sie podzieli jeszcze jakimiśinnymi przydatnymi informacjami. Z góry dziekuje:-)

2. martycha1

martycha1 Fanka BB :)

co do wózka to nie wiem, ale jakiś czas temu płynęłam promem z francji do anglii i miałam tylko dowód osobisty i wszystko było ok. nikt o paszport mnie nie pytał :)

3. reklama
  4. klucha09

klucha09 mama Haneczki

te wakacje bylam autem w pl i powiem ci tak
    odprawe mozesz tyllko z dowodem nie ma problemu wozek na poklad promu jak najbardziej mozna jezeli tylko chcesz,
    na droge polecam soki w kartonach dla malej jezeli takowe pije lub wode kubusiowa, ja mojej malej wzielam wode kubusiowa i duza wode owocowa do uzupelniania, na promie masz jedznie wiec warto wziasc ze soba tylko kanapki na ta trase pl do calais lub skadkolwiek plyniecie.
    ja z gliwic jechalam okolo 14 h do francji na prom i mniej wiecej tyle sobie zaplanujcie czasu do okolo16 h jezeli oboje bedziecie prowadzic jezeli tylko jedna osoba to polecam wyjechac z okolo 5 h luzu coby w razie w sie kimnac na trasie. ocaleniem zycia bylo dla mnie dvd do auta to male na zaglowek i ze dwie plyty z ulubionymi bajkami
    jak cos to pisz jeszcze na priv jak masz jakie pytania

5. asiunia876

asiunia876 Gość

zgodze sie z kolezanka powyzej. My jechalismy jak starszy mial ponad roczek nie duzo i tez zbawieniem bylo DVD.
    Paszportow nie sprawdzaja, a jak juz to jeszcze w aucie jak siedzicie :-D tez jechalismy tylko na dowod ;-)

my jechalismy tak zeby wiekszosc podrozy odbyc noca. Mlody wiekszosc przespal, na promie swietnie sie bawil, a w chwilach nudy szlo DVD w ruch :-)

6. mnsmile

mnsmile Fanka BB :)

dzięki dziewczyny za podpowiedzi;-)
    my tez planujemy wiecej noca jechac. Niestety nie mamy dvd, wiec bedziemy musieli sie obejsc bez tego, ale mysle ze jakos damy rade. Mala nie jest zbyt absorbujaca, wiadomo, ze to dluga podroz, ale bedzie ok,musi byc;-)

7. klucha09

klucha09 mama Haneczki

8. lul

lul Zaciekawiona BB

mam doświadczenia w podróżowaniu samochodem z moją maleńką siostrzenicą i wiem, że mojego dziecka nie będę wozić w taki sposób, można po prostu zwariować! :/

Poleć forum