reklama

podroż pociągiem z rocznym dzieckiem

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez BlackWhiteAngel, 4 Kwiecień 2011.

1. BlackWhiteAngel

BlackWhiteAngel Początkująca w BB

Witam.
    Wybieram się w podróż z moją 14 miesięczną córeczką. Podróż będzie trwała łącznie ok 4 godzin gdzie mamy 2 przesiadki i też trochę poczekamy.
    Chciałam się dowiedzieć czy któraś z mama sama jechała i jak mniej więcej to wyglądało.
    Jeszcze zastanawiam się nad wzięciem wózka ale nie wiem czy dam rade z Córką, wózkiem i torbą

2. anowi82

anowi82 Fanka BB :)

ja z moją Córką jechałam o wiele dłużej. jechałam sama z dzieckiem..tyle że bez przesiadek. podróż zniosła dobrze w jedną stronę. w drugą było nieco gorzej bo taki miała dzień. Martynka wtedy miała 8miesięcy.
    tyle że ciągle się kreciła i chodziłam z nią dużo, pokazywałam. chyba ja byłam bardziej zmęczona od niej.
    wózek brałam (spacerówka coneco flasch) kupiłam bilet na wózek (10zł). ludzie morde darli o ten wózek bo miejsce zajmuje. był rozłożny., ale miałam to w doopie bo bilet mialam na niego.
    pomogli mi wysiąść z pociągu bo poprosiłam.
    ja dałam rade sama, z dzieckiem 8mc, z wózkiem i z plecakiem takim większym.

3. reklama
  4. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

A korzystałyście z przedziału dla matki z dzieckiem i kobiet w ciąży? Kiedyś spotkałam się z takim wydzielonym przedziałem i jestem ciekawa czy nadal to funkcjonuje?

5. umi2

umi2 Fanka BB :)

lolkak ja jechałam w takim przedziale w tamtym roku co najśmieszniejsze był on w wagonie dla palących:wściekła/y:. Gdy sasiadka z wagonu poprosiła konduktowa o wyjasnienie o co chodzi bo ona była palaca a my z dzieckiem i teoretycznie wszyscy mieli prawo przebywac w przedziale. Stwierdził że to nic nie szkodzi bo dziecko moze miec palacych rodziców:-D

Ja jechałam z synem 2 razy tzn tego samego dnia i troche mu sie na poczatku nudziło a w drugą strone przespał:-)

6. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

wózek ci się przyda bo jak c dziecko zaśnie to będzie mu wygodniej, pozatym przypięte pasami do wózka nie ucieknie jak ty będziesz się zajmować torbą. Ale zresztą to sama znasz swoje dziecko i powinnaś wiedzieć jak się mniejwięcej zachowa bo dzieciak mojej koleżanki nie odstępuje jej na krok zwłaszcza wśród obcych a mój biega i idzie do wszystkich.

7. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

Umi w przedziale dla palących :szok: Jak byłam w ciąży to chciałam z tego skorzystać,no ale oczywiście mi nie otworzyli,bo stwierdzili,że jest dużo miejsc w przedziałach zwykłych a jaki mi pijące towarzystwo małolatów nie odpowiada to trudno:dry:

8. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

ja jechałam ...co prawda z jedna przesiadka i tylko 2 godziny ale było ok..pamietaj tylko ze musisz miec dla dziecka bilet zerowy bo co prawda dzieciko jedzie za darmo ale bilet musi miec, ja za wozek nie płaciłam wiziełam zabawki takie ktorymi sie bawil, przy wysiadaniu prosiłam o pomoc...

Poleć forum