reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podroz samolotem z niemowlakiem 9 miesiecznym.

Dziekuje wszystkim za porady;) Jak to jest w koncu z podgrzaniem mleka w samolocie? karmie mlekiem modyfikowanym.
 
reklama
beata81 ja jak lecialam z Nadia easyjetem,to nie moglam podgrzac mleka malej,ale Panie udostepnily mi przegotowana wode wiec moglam to mleko jej przyzadzic w samolocie;)
 
a co do termosa z wodamna poklad samolotu nie mozna wnosic pojemnikow wiekszych niz 100 ml,wiec termos na pewno odpada bo jest za duzy.My owszem mielsmy termos z woda,zeby w trakcie podrozy na lotnisko przyzadzic dziecku mleczko czy herbatke.Termos musisz wlozyc do bagazu,ktory idzie do luku wiec przy jego odprawie( odprawia sie go zaraz po otwarciu bramek)termosa juz nie masz. Nam wypadlo karmienie jak juz bylismy po odprawie czyli termosu juz nie mialam,to poprosilam jedna z reustauracji ktore znajduja sie na lotnisku o wode i nie bylo porblemu,przestudzilam i tyle. Easyjest jest na tyle komfortowy,ze rodzice z dziecmi maja pierszenstwo na poklad,bez wykupywania go,wiec moglismy zajac sobie miejsce takie jakie nam pasowalo.Za poltora miesiaca mamy kolejna podroz samolotem przed soba i mam nadzieje,ze nadia zniesie lot tak samo dobrze jak poprzednio. Wazne tes jest by w czasie jak samolot startuje czy laduje podac dziecku cos do picia,wtedy maluch nie odczuwa tak zatykanie uszu.
 
To jezeli mam butelke wielkosci 260ml a bedzie w niej 100ml wody to tez nie mozna wziac?



dzwonilam na lotnisko i juz wszystko wiem :p
 
Ostatnia edycja:
wydaje mi sie,ze wtedy mozesz zabrac,bo chodzi o to,zeby nie bylo plynu powyzej 100 ml,ale najlepiej zadzwonic do lini lotniczych i dowiedziec sie z pierwszej reki. Milego lotu:)
 
Pytalam sie glownie o te butelki dla dzieci, mozna ogolnie miec do litra plynow, kremow i tak dalej ale jednorazowo nie wiecej niz 100ml, wiem ze jesli chodzi o linie ryainair to babka mi powiedziala ze u nich nie ma problemu. Tylko przy odprawie moga poprosic o sprobowanie wody czy herbatki, dla bezpieczenstwa. Szkoda tylko ze mozna miec tylko jedna walizke, bo biorac wszystkie potrzebne rzeczy dla malucha, w podreczny w sumie moglabym sie spakowac, a jeszcze dla niej te butelki, pampersy i inne brac to troche malo, bo niby 10 kg mozna wziac ale torba rozmiarowo mala :D poza tym jesli chodzi o wozek no to jedzie bez oplat, mozna miec az do samego wejscia na poklad samolotu.
 
my nigdy nie bierzemy wozka,tylko nosiidelko, wiadomo trzeba dziecko przewiezc z lotniska do domu i szelki. W easy jet mozna wziasc w ramach bagazu dwie rzeczy dla dziecka np wozek i nosiedelko,w ryanair jedna,za druga jesli ktos chce wziasc jest oplata 10 funtow czyli ok 50 zl.Basia one a nie wiesz czy w linaich ryanair jesli porosze o wode na pokladzie samolotu to mi ja udosteopnia? chyba nie powinno byc z tym problemu
 
reklama
Nie ma problemu, ja tez prosilam o wode. Lot byl całkiem całkiem, ale te pasy to porazka, bo moja Maja nie chciala siedziec mi na kolanach za chiny ludowe i bardzo plakala, ale jak juz przestali chodzic to ja wzielam inaczej i przestala plakac, poza tym trzymac dziecko tyle godzin na rekach to tez meka, powinni jakos udostepnic zeby mozna bylo wziac na poklad nosidelko, wiadomo przy starcie i ladowaniu na kolanach ale w trakcie lotu mozna by dziecko posadzic w nosidelku i zabawic, byloby latwiej. Na lotnisku tez problemu nie mialam, akurat wyszlo ze mala miala jesc tuz przed lotem wiec poprosilam o wode juz po odprawie.
 
Do góry