reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż sentymentalna :)

magdalenaB

marcowa mama 06'
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2005
Postów
3 272
Miasto
legnica
Witajcie!! :)
Postanowilam ze sprobuję a co mi tam ;) byc moze któraś z Was ma powiedomienia na mail o nowych wpisach na forum i akurat uda się odswieżyć kontakt :) byłoby milo dowiedziec sie co u Was i Waszych "maluszkow" slychac :) moj Bartek ze wzruszeniem obejrzał ostatnio karteczki z okazji 1szych urodzin i zapytał czy mam z Wami jeszcze kontakt... z żalem powiedzialam ze nie ale mam nadzieję ze to się zmieni pozdrawiam serdecznie i oby do "napisania" :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda, tak pozwolę się wtrącić :) na nowe wątki raczej nie będzie powiadomień :( ale możesz spróbować w jakimś starym wątku coś napisać lub lepiej i wtedy dziewczyny dostaną maile, napisać wiadomość zbiorową prywatną :)
Mam nadzieję, że nawiążecie ponownie kontakt po prawie 11 latach od narodzin, bo pewnie na BB pisałyście jeszcze w ciąży :)
Fantastyczny pomysł z tymi kartkami na roczek :D
 
Obecna :-)
U nas nie jest łatwo, ale jakoś sobie radzimy ;-) Oskar jest już w szóstej klasie, ma stwierdzone ADHD, więc jest co robić. Jest cudowny, choć daje popalić. Młodszy brat Tymon to też tornado ;-)
 
Do góry