reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż w trakcie ciąży

To ładna dzidzia może wyjść:p
No niestety wiesz jak to jest z muzulmaninami teraz chyba nie muszę rozwijać tematu
Dobrze ze nie mieszkacie w jego kraju:)

Ale mam nadzieje ze dobrze trafiłas i będziecie z dzidziusiiem szczęśliwi :*:)
Póki co...dużo rozmawiamy o mojej religi i jego o kulturze...póki co to co słyszałam o nich to wogole nawet w 5% nie widać w moim...ale i owszem sa różni ludzi i to zależy jak zostali wychowani...dlatego w 100% nie mówię jak będzie bo czas pokaże każdy poznaje człowieka po latach...ale oboje kochamy sie nad Życie wiec maleństwu szczęścia i miłości nie zabraknie
 
reklama
Tylko nie miej do siebie żalu gdy szyjka macicy skróci ci się o parę mm lub cm. Każda podróż wiąże się z ryzykiem skrócenia szyjki. Ja tydzień temu jechałam na Śląsk 6h pociągiem i szyjka się skróciła o kilka mm (16tydz). Jeśli lekarz nie będzie miał nic przeciwko to jedź śmiało :) każda ciąża jest inna więc nie ma do tego reguły.
 
Tylko nie miej do siebie żalu gdy szyjka macicy skróci ci się o parę mm lub cm. Każda podróż wiąże się z ryzykiem skrócenia szyjki. Ja tydzień temu jechałam na Śląsk 6h pociągiem i szyjka się skróciła o kilka mm (16tydz). Jeśli lekarz nie będzie miał nic przeciwko to jedź śmiało :) każda ciąża jest inna więc nie ma do tego reguły.
Szyjka macicy nie skraca się od podrozy....wiem bo sama mam skrócona
Niektóre kobiety cala ciaze jeżdżą i latają jak ma się skrócić to i tak się skróci.
A u Ciebie jak taka wczesna ciąża to na twoim miejscu leżałabym plackiem do końca ciąży jak nie chcesz poronic albo pozniej wcześniaka urodzić szew masz czy bierzesz luteine??
 
Szyjka macicy nie skraca się od podrozy....wiem bo sama mam skrócona
Niektóre kobiety cala ciaze jeżdżą i latają jak ma się skrócić to i tak się skróci.
A u Ciebie jak taka wczesna ciąża to na twoim miejscu leżałabym plackiem do końca ciąży jak nie chcesz poronic albo pozniej wcześniaka urodzić szew masz czy bierzesz luteine??
Kilka godzin jazdy w jednej pozycji źle wpływa na ciąże, wiem coś o tym... Dobrze że nie jesteś na moim miejscu. Ja nie leżę plackiem bo nie mam do tego wskazania. Nie mam szwu i nie biorę luteiny. Mam zapas szyjki. Gdy lekarz zaleci to owszem będę się stosować do zaleceń.
 
Tylko nie miej do siebie żalu gdy szyjka macicy skróci ci się o parę mm lub cm. Każda podróż wiąże się z ryzykiem skrócenia szyjki. Ja tydzień temu jechałam na Śląsk 6h pociągiem i szyjka się skróciła o kilka mm (16tydz). Jeśli lekarz nie będzie miał nic przeciwko to jedź śmiało :) każda ciąża jest inna więc nie ma do tego reguły.
Dlatego nie omieszkam najpierw pójść prywatnie do polskiej przychodni i sie wszystkiego dowiedzieć
 
Chyba nie powinni być tak złe jak podróż byłaby maz w 31 tyg ciąży i wtedy bym sobie przedział wykupiła i oczywiście napewno trochę pochodzę po tym pociągu
 
Dlatego nie omieszkam najpierw pójść prywatnie do polskiej przychodni i sie wszystkiego dowiedzieć

Chyba nie powinni być tak złe jak podróż byłaby maz w 31 tyg ciąży i wtedy bym sobie przedział wykupiła i oczywiście napewno trochę pochodzę po tym pociągu

Mądra decyzja :) zawsze warto skonsultować się z lekarzem. Jeśli chodzi o długie podróże to radzę wykupić miejsce w wagonie sypialnianym, zawsze wygodniej jest położyć się i odpocząć. Ja zrobiłam błąd biorąc zwykłą miejscówkę w klasie IC, nie pomogły nawet poduchy pod pupę. Macica się ścisnęła i tyle :/ Życzę powodzenia i udanej podróży. Pozdrawiam cieplutko :-D
 
reklama
Mądra decyzja :) zawsze warto skonsultować się z lekarzem. Jeśli chodzi o długie podróże to radzę wykupić miejsce w wagonie sypialnianym, zawsze wygodniej jest położyć się i odpocząć. Ja zrobiłam błąd biorąc zwykłą miejscówkę w klasie IC, nie pomogły nawet poduchy pod pupę. Macica się ścisnęła i tyle :/ Życzę powodzenia i udanej podróży. Pozdrawiam cieplutko :-D
Tylko trochę sie obawiam bo z Londynu bezpośrednio do Katowic sie nie dostanę a jak sprawdzałam połączenia to są najpierw Londyn-Paryż przesiadka Paryż-Berlin i dopiero wtedy mogłabym z Berlina bezpośrednio a jak sprawdzałam ile godzin podróż to wychodzi 16 h a nie wiem gdzie szukać aby dokładniej sprawdzić
 
Do góry