reklama

PODRÓŻ Z 3 M-CZNYM MALUSZKIEM

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez blondi_bydgoszcz, 20 Luty 2006.

1. blondi_bydgoszcz

blondi_bydgoszcz Aktywna w BB

witam,planujemy wyjazd z 3 m-cznym synusiem ,chcemy jechać nad morze do Leby gdyz jezdzimy tam co rok i tam tez spłodziliśmy naszego skarba,lecz nie mam doświadczenia w podróż z takim maleństwem, moze któraś z was ma juz podobną podróż za sobą? prosze o cenne rady ::) i z gory dziekuje

2. reklama
  3. margot

margot Mamma Mia!

Cześć,
    Ja odbyłam kilka dłuższych podrózy z moim synkiem
    - jak miał 3 miesiące na Mazury, 2 godziny drogi
    -jak miał 4 miesiące na Kaszuby 5 godzin
    -jak miał 5 miesięcy w Tatry 6 godzin
    Starałam się jeździć wieczorami i nocą, wtedy spał i nie nudził się w foteliku, no i było chłodniej, a my nie mamy w aucie klimatyzacji, więc podróże latem były ciut męczące. Jak się budził i płakał to zatrzymywaliśmy się na karmienie, potem usypiał i jechał dalej. Podczas tej podróży na Kaszuby było gorzej, bo w jedną stronę trzeba było jechać w dzień, i były protesty. Cóż - trzeba się było zatrzymywać, spacerować, przeczekiwać. Było to nieco męczące, ale daliśmy radę. Pozostałe podróże były w zasadzie bezproblemowe.
    Przygotuj sobie wszystko pod ręką w aucie, żebyś mogła w każdej chwili przebrać, przewinąć, nakarmić... Jakieś zabawki dla rozrywki ewentualnie. I nigdy nie wyjmuj go z fotelika w samochodzie, nawet na chwilę, bo nieszczęście może się zdarzyć w każdej chwili. Ja miałam wypadek po drodze na Kaszuby właśnie, facet wjechał mi w tył auta, na szczęście maluszkowi nic się nie stało, ale gdyby nie był w foteliku, to wolę nie myśleć...
    Szerokiej drogi i udanych wakacji :)

Poleć forum