reklama

Podróż z dzieckiem

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez teresa25, 12 Wrzesień 2016.

1. teresa25

teresa25 Początkująca w BB

Witam wszystkich, mam pytanie do was. Ostatnio bardzo często jeździmy w długie trasy do moich rodziców i dla dziecka to bardzo nie wygodne siedzieć przez tyle godzin w foteliku ze zwisającymi nóżkami. Znacie może jakiś fajny sposób żeby temu poradzić? :)

2. Lui :)

Lui :) Czekając na cud :)

A gdzie rodzice mieszkają?
    My z naszym dwulatkiem też dużo podróżujemy, ale głównie samolotem. Podróż szybka i nie męcząca.

3. reklama
  4. magra0

magra0 Początkująca w BB

My zabieramy w podróż ulubione zabawki i książeczki, po drodze wymyślam różne zabawy, żeby mały się nie nudził, ale podstawa to częste przerwy na rozprostowanie nóżek.

5. jola1-1

jola1-1 Początkująca w BB

Śpiewanie, zabawki, dobry fotelik i podnóżek to powinno pomóc.

6. Anitta28

Anitta28 Początkująca w BB

Ja zawsze w podróż zabieram ulubione zabawki dziecka. Śpiewamy piosenki lub puszczam dziecku bajkę na tablecie. Ale robimy też co jakiś czas kilku minutowe postoje.

7. sofijka101

sofijka101 Początkująca w BB

Tak, długie podróże to z pewnością ćwiczenie cierpliwości dzieci i dorosłych. Tablet i bajki to podstawa ale kilkuminutowe przerwy są nieodzowne, ze względu właśnie na to niewygodne unieruchomienie w foteliku. Ale ostatnio słyszałam, że do fotelików można założyć podnóżki ale do tej pory nigdzie ich nie wypatrzyłam. Może wy gdzieś trafiliście albo używacie?

8. mamuska087

mamuska087 Początkująca w BB

Tylko częste przerwy pozwolą dziecku na chwilę odpoczynku w podróży. Albo podnóżek, jak napisał ktoś wcześniej. Popytaj w sklepach dziecięcych.

9. susel

susel Fanka BB :)

10. reklama
  11. SurferWika

SurferWika Początkująca w BB

My zawsze wybieramy na dłuższą podróż taki czas w jakim dziecko powinno iść spać, wtedy szybko pada i praktycznie większość drogi przesypia :)

12. mammama

mammama Początkująca w BB

Podróż z dzieckiem zwłaszcza długa to faktycznie męczarnia i dla dziecka i dla rodziców.Kupiłam przed wakacjami mojej córce podnóżek w sklepie dziecięcym i powiem wam,że zdał egzamin.Dziecko nie marudziło tak,że nogi cierpną,generalnie podróż była lepsza niż zazwyczaj.

Poleć forum