reklama

Podroz z niemowalakiem i malym dzieckiem.

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez fiore, 8 Sierpień 2012.

1. fiore

fiore Fanka BB :)

Witajcie,
    przepraszam,ale nie mam czasu na sprawdzenie czy sie pojawil juz podobny temat.
    Oczywiscie,odpowiedzialnych prosze o skasowanie go,o ile nie jest zgodny z regulaminem,lub jest w nieodpowiednim miejscu,tudziez juz sie pojawil.

Ok,to teraz pytanie.Chodzi o to,ze w nablizszych dniach musze sie udac do Polski samolotem.Mieszkam we Wloszech.Moj maz nie moze wziasc wolnego,wiec musze leciec sama.Sek w tym ze mam 4msc synka(dostalam ok od pediatry na podroz) i 2lata5msc coreczke.Na stronach wizzair i ryanair,staralam sie znalezc informacje,ale gubie sie i nie potrafie dojsc do ostatecznej odpowiedzi,a nie moge zadzwonic na call center bo mam blok na telefonach.Otoz chce sie dowiedziec,czy moge samodzielnie podrozowac z dzieciaczkami.Corka bedzie miala oddzielne miejsce siedzace,bo ma ponad 2 lata,a syn bedzie u mnie na kolanach(tyle doczytalam),ale czy moge ich obydwoje zabrac pod opieka tylko mojej,jedynej,osoby?Czy koniecznie musi byc nas dwoje,po 1 na dziecko.
    Bede wdzieczna za odpowiedz,dosc pilnie tego potrzebuje,dziekuje serdecznie!

2. anitha

anitha Fanka BB :)

nie latam samolotami wiec z doswiadczenia nie powiem , ale nie raz dzewczyny z forum lataja same z 2 dzieci i nigdy nie pisaly zeby mial byc jakis problem. wydaje mi sie ze gdybys miala 2 dzieci do 2 roku zycia to musialy by byc dwie osoby zeby kazde dziecko siedzialo u kogos na kolanach , ale skoro corcia bedzie siedziala osobno to po problemie ;-)
    udanej podrozy

3. reklama
  4. minitraper

minitraper Początkująca w BB

Fiore, oczywiście możesz polecieć z dwójką dzieci. Jedyna niedogodność to tylko Twoje dwie ręce:), ale zawsze znajdzie się ktoś do pomocy. Dla pocieszenia mogę Ci powiedzieć, że ostatnio lecąc do Chin z naszą trzyletnią córeczką widzieliśmy młodą Chinkę z dwojgiem dzieci (niemowlę i czteroletnia dziewczynka). Radziła sobie nieźle, z pomocą dwóch chińskich pasażerek, a lot trwał 10 godzin. Dasz radę!

Poleć forum