reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróże i wczasy z małym dzieckiem

mój maluszek rodzi się w srodku sierpnia i tak się wlasnie zastanawiam czy można by było już w lutym z nim pojechać na ferie w góry. mysle o naszych polskich gorach, np. Krynica, Male Ciche...??????

jeżeli chodzi o wakacje letnie na pewno wybierzemy się do Turcji bylam tak kilka razy i wiem, ze hotele sa swietnie dostosowane do dzieci... szczególnie polecam Wczasy - Turcja, Cesme - Hotel Grand Ontur | ITAKA wycieczka z Itaki, bo to biuro jakos najbardziej zaufane jak dla mnie :tak:
 
reklama
Ja też zamierzam pojechać w góry, też termin na sierpień wiadomo, więc dzidziuś ma wtedy pół roku, myślę, że nie powinno być problemu ale to się zobaczy w trakcie jak będzie. Niektóre dzieci nie tolerują jazdy samochodem więc nie można ocenić z góry. Ale jak będzie ok to chyba czemu nie jechać, takie moje zdanie.
 
Do góry